Меню

Мій спосіб створення прошу до впорядкувати думки

Букнет Мій спосіб створення прошу до впорядкувати думки

Мій спосіб створення прошу до впорядкувати думки

1. Я вибираю проблематику і вивчаю її за допомогою наукового підходу, вивчаю філософські підходи і встановлюю причино наслідковий звязок. Стараюся визначити в чому полягає внутрішній конфлікт в середині окремої особистості і в суспільстві повязаний з цією проблематикою.

3. Застосування діалектичного методу, через це доречі я не можу створити анотації натомість використовує матеріолістичну діалектику. По суті на початку я маю рівняння. маю вихідні дані, але аж ніяк не знаю його кінець. Спрощено ця схема виглядає так, герой зі сформованим світоглядом, зустріч з проблемою, ломка і соціалізація героя по відношеню до проблеми, формування нової особистості пристосування реакція на проблематику, пристосування, йде розкриття самого питання проблематикі, зміна героя і його вибір перед тим чи пристосуватися і навчитися чогось нового, або ж навпаки мімікрувати під проблему, залишити в собі стержень і вже новою осмобистістю спробувати змінити реальність. Остання остаточна деформація особистості і реакція соціуму на цю зміну, по суті розвязок рівняння. Відриватися від проблеми не можна, герой крутиться кругом неї, як земля навкруги сонця.

Буду радий, якщо Ви поділетися своїм методами і навчитися чогось нового.

Оригінал статті на booknet.com: Мій спосіб створення прошу до впорядкувати думки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення