Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Привіт, сьогодні мій конкурсний роман “Час Героя” з 2 місця нарешті перейшов на 1 в жанрі “Бойовик”. 

 

Дуже люблю цей роман, тож пропоную вам подивитися анотацію та уривок:

 

АНОТАЦІЯ ДО КНИГИ “ЧАС ГЕРОЯ”:

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і відповідно не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиверхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована тож на порятунок у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху.

 

Два друга з надздібностями.

Два сильних характери, але надто різні моральні позиції.

Один вважає, що заради вищої мети можна піти на все і людина сама собі бог і суддя.

Інший же вважає, що сила має служити тільки на благо людей, а не на своє власне і що людина — далеко не Бог….

 

УРИВОК:

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і, відповідно, не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени, – Влад, наш педагог з командної взаємодії, темноволосий кароокий чоловік років сорока, виглядав доволі стомленим. – Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиповерхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована, тож на порятунок у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху. 

Завдання здавалося доволі складним, особливо з урахуванням того, що часу давалося вкрай мало. Напевно, це було зроблено для того, щоб поставити нас всіх у стресову ситуацію і подивитися, як ми з нею впораємося. 

— Розмінування можливе? Чи час до вибуху — це просто  стандартна умова? —запитав я в екзаменатора. 

— Розмінування можливе, — Влад кивнув та усміхнувся. — Якщо будівлю буде розміновано, то ліміт часу на порятунок знімається. 

— Зрозуміло, — я теж кивнув викладачу. 

— Готові? — перепитав Влад. 

— Так, – мало не хором відповіли всі ми. 

— Тоді ваш час пішов! – він вистрілив вгору якоюсь червоною ракетою, і ми всі в ту ж мить рвонули до будівлі.

Я розумів, що зараз саме час побільше дізнатися про інших членів команди.

Я більше не дам моїй команді, нехай і новій та тимчасовій, програти просто тому, що ми не змогли домовитися. Але часу було мало, і тому я сподівався, що вони зрозуміють, що це реально потрібно, і мені не доведеться їх вмовляти.

— Ваші здібності? — швидко спитав я інших. 

— Я — Юміко, можна просто Юмі або Ю, —  низенька темноволоса дівчина азійської зовнішності мило посміхнулася мені. — Моя спеціалізація — точна стрільба, дальній бій. Поки що стріляю через медіум-рушницю, в майбутньому зможу стріляти й без неї, принаймні, так стверджує мій викладач… а також лікар, який досліджує роботу мого тіла та здібності.

— Ден, танк, спеціалізація — ближній бій, — сказав високий підкачаний хлопець з таких самих боржників, як і ми всі. — Мене майже неможливо вбити, тож я підійду для того, щоб вимотувати противника.

Ден виглядав доволі надійно.

Такі  хлопці і стають лідерами команд. Сильні, вольові, з бойовим ухилом здібностей. Саме від нього на вісімдесят відсотків буде залежати успішне звільнення заручника.

— Аля, хілер, — блондинка з нафарбованими червоною помадою губами також усміхнулася. — Зцілюю поранення будь-якої складності, але маю ліміт на використання сили.

Блондинка ж, на відміну від Дена, довіри не викликала.

Виглядала занадто зверхньою і слабкою. А роль хілера команди також є критичною. Хоча, в зв’язці з сильним лідером, вона теж може почати більше старатися… 

— А чого це ми взагалі маємо тобі все це розповідати? – на мене подивився останній член нашої команди: підкачаний світловолосий хлопець. – Хіба ти не той студент-заочник? В тебе хоч здібності є? Чому ми маємо тебе слухатись?

Як багато запитань… Все ж, я ненавиджу працювати з людьми. Недарма навчався дистанційно. Але з практичними екзаменами дистанційно не впоратись.

 Впевнений, що незважаючи на його негативний настрій, він, також як і всі, хоче нарешті скласти цей іспит, тож треба йому нагадати… 

— Тому що це завдання на командну роботу, – я поглянув на цього придурка. – Можливо, ти й хочеш вдруге провалити цей іспит, але я налаштований пройти його і нарешті піти на практику. А здібності… Якщо не вдаватися в деталі, то моя здібність — високий інтелект. Саме тому я тут.

— Що за дурість! Хіба це взагалі здібність? – пробубнів цей придурок. 

— То як тебе звати? — таки перепитав я хлопця.

— Рома, — нарешті відповів він.

Тоді я лиш усміхнувся: ще не знав, що саме цей день стане початком кінця… Саме в той день усіх нас остаточно втягнули в протистояння, до якого ніхто з нас не був готовий…

 

ЗАПРОШУЮ ДО ПРОЧИТАННЯ РОМАНУ “ЧАС ГЕРОЯ” ВСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПРИГОДИ І ГЕРОЙСЬКУ ТЕМАТИКУ!))

Тут є картинка, якщо не видно – поновіть сторінку)

Тут є картинка, якщо не видно – поновіть сторінку)

І, як завжди, буду рада почути думки читачів щодо роману)))

+ Дякую всім читачам і авторам за підтримку))

Оригінал статті на Букнет: Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"