Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Привіт, сьогодні мій конкурсний роман “Час Героя” з 2 місця нарешті перейшов на 1 в жанрі “Бойовик”. 

 

Дуже люблю цей роман, тож пропоную вам подивитися анотацію та уривок:

 

АНОТАЦІЯ ДО КНИГИ “ЧАС ГЕРОЯ”:

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і відповідно не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиверхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована тож на порятунок у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху.

 

Два друга з надздібностями.

Два сильних характери, але надто різні моральні позиції.

Один вважає, що заради вищої мети можна піти на все і людина сама собі бог і суддя.

Інший же вважає, що сила має служити тільки на благо людей, а не на своє власне і що людина — далеко не Бог….

 

УРИВОК:

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і, відповідно, не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени, – Влад, наш педагог з командної взаємодії, темноволосий кароокий чоловік років сорока, виглядав доволі стомленим. – Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиповерхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована, тож на порятунок у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху. 

Завдання здавалося доволі складним, особливо з урахуванням того, що часу давалося вкрай мало. Напевно, це було зроблено для того, щоб поставити нас всіх у стресову ситуацію і подивитися, як ми з нею впораємося. 

— Розмінування можливе? Чи час до вибуху — це просто  стандартна умова? —запитав я в екзаменатора. 

— Розмінування можливе, — Влад кивнув та усміхнувся. — Якщо будівлю буде розміновано, то ліміт часу на порятунок знімається. 

— Зрозуміло, — я теж кивнув викладачу. 

— Готові? — перепитав Влад. 

— Так, – мало не хором відповіли всі ми. 

— Тоді ваш час пішов! – він вистрілив вгору якоюсь червоною ракетою, і ми всі в ту ж мить рвонули до будівлі.

Я розумів, що зараз саме час побільше дізнатися про інших членів команди.

Я більше не дам моїй команді, нехай і новій та тимчасовій, програти просто тому, що ми не змогли домовитися. Але часу було мало, і тому я сподівався, що вони зрозуміють, що це реально потрібно, і мені не доведеться їх вмовляти.

— Ваші здібності? — швидко спитав я інших. 

— Я — Юміко, можна просто Юмі або Ю, —  низенька темноволоса дівчина азійської зовнішності мило посміхнулася мені. — Моя спеціалізація — точна стрільба, дальній бій. Поки що стріляю через медіум-рушницю, в майбутньому зможу стріляти й без неї, принаймні, так стверджує мій викладач… а також лікар, який досліджує роботу мого тіла та здібності.

— Ден, танк, спеціалізація — ближній бій, — сказав високий підкачаний хлопець з таких самих боржників, як і ми всі. — Мене майже неможливо вбити, тож я підійду для того, щоб вимотувати противника.

Ден виглядав доволі надійно.

Такі  хлопці і стають лідерами команд. Сильні, вольові, з бойовим ухилом здібностей. Саме від нього на вісімдесят відсотків буде залежати успішне звільнення заручника.

— Аля, хілер, — блондинка з нафарбованими червоною помадою губами також усміхнулася. — Зцілюю поранення будь-якої складності, але маю ліміт на використання сили.

Блондинка ж, на відміну від Дена, довіри не викликала.

Виглядала занадто зверхньою і слабкою. А роль хілера команди також є критичною. Хоча, в зв’язці з сильним лідером, вона теж може почати більше старатися… 

— А чого це ми взагалі маємо тобі все це розповідати? – на мене подивився останній член нашої команди: підкачаний світловолосий хлопець. – Хіба ти не той студент-заочник? В тебе хоч здібності є? Чому ми маємо тебе слухатись?

Як багато запитань… Все ж, я ненавиджу працювати з людьми. Недарма навчався дистанційно. Але з практичними екзаменами дистанційно не впоратись.

 Впевнений, що незважаючи на його негативний настрій, він, також як і всі, хоче нарешті скласти цей іспит, тож треба йому нагадати… 

— Тому що це завдання на командну роботу, – я поглянув на цього придурка. – Можливо, ти й хочеш вдруге провалити цей іспит, але я налаштований пройти його і нарешті піти на практику. А здібності… Якщо не вдаватися в деталі, то моя здібність — високий інтелект. Саме тому я тут.

— Що за дурість! Хіба це взагалі здібність? – пробубнів цей придурок. 

— То як тебе звати? — таки перепитав я хлопця.

— Рома, — нарешті відповів він.

Тоді я лиш усміхнувся: ще не знав, що саме цей день стане початком кінця… Саме в той день усіх нас остаточно втягнули в протистояння, до якого ніхто з нас не був готовий…

 

ЗАПРОШУЮ ДО ПРОЧИТАННЯ РОМАНУ “ЧАС ГЕРОЯ” ВСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПРИГОДИ І ГЕРОЙСЬКУ ТЕМАТИКУ!))

Тут є картинка, якщо не видно – поновіть сторінку)

Тут є картинка, якщо не видно – поновіть сторінку)

І, як завжди, буду рада почути думки читачів щодо роману)))

+ Дякую всім читачам і авторам за підтримку))

Оригінал статті на Букнет: Мій роман “Час Героя” нарешті №1 в жанрі “бойовик”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"