Меню

“Мій наречений” та “Ілюзія” на папері – новини!

Букнет “Мій наречений” та “Ілюзія” на папері – новини!

“Мій наречений” та “Ілюзія” на папері – новини!

Привіт, мої милі читачі! 

(якщо не видно, перезагрузіть)))

 

Кількість примірників обмежена, але придбати все ще можна)) Ціну уточню пізніше, але не більше 100 грн точно!

Окрім того, я подумала, що також заслуговує бути надрукованою ще одна моя книга, вами улюблена “Ілюзія шлюбу”))) Тому зараз я з великими надіями оголошую старт передзамовлення на цю романтично-драматично-реалістичну історію кохання)))

І одразу ділюся напрацюваннями)))

 

Друзі, не кажу ціни не тому, що це секрет, а ще просто сама не знаю точно, адже книги ще не в мене. Але віддаватиму по собівартості, тому не хвилюйтеся, що буде дорого))

Сподіваюся, вони стануть прикрасами ваших домашніх бібліотек))))

 

І коротко про мої враження від праці над паперовими книгами))) Здійснювати мрію ніколи не буває легко, але воно того варте! Дякую всім, хто підтримав мене на цьому шляху! Я дуже всіх вас люблю! 

Знаєте, мене шалено лякала верстка. Гадалося, що це щось неймовірно складне. Та зараз, милуючись елекронним форматом майбутніх книг, я розумію, що немає нічого неможливого. Я отримала величезне задоволення від роботи!

Настільки, що залюбки допоможу з цією нелегкою справою авторам, якщо в когось виникне така потреба))) Обіцяю індивідуальний підхід, врахування всіх побажань і мінімальну ціну (бо в друкарнях ті ціни взагалі кусаються)))) Так що звертайтеся))))

Чекаю відгуків (це надзвичайно важливо для мене!!!) та замовлень паперової “Ілюзії”. Ціна не буде високою, але, замовляючи, будьте готовими придбати її, будь ласочка)))

З повагою ваша Юліанна))))

 

Оригінал статті на booknet.com: “Мій наречений” та “Ілюзія” на папері – новини!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення