Міжнародна книжкова виставка в Абу-Дабі пройде в гібридному форматі

Міжнародна книжкова виставка в Абу-Дабі пройде в гібридному форматі

Міжнародна книжкова виставка в Абу-Дабі, запланована на 23 – 29 травня, відбудеться в онлайн і офлайн форматах. Про це повідомляє Publishers Weekly.

 

Частина подій буде віртуальною, а в Національному виставковому центрі організують фізичну виставку.

 

«Після непростого року для всієї видавничої спільноти ми раді провести наступного місяця виставку фізичних книжок і раді великій кількості видатних спікерів, які братимуть у ній участь», – сказав Алі бін Тамім, голова Центру арабської мови в Абу-Дабі та генеральний секретар Книжкової премії імені Шейха Заїда.

 

Почесною гостею цьогорічної виставки буде Німеччина. Персональні заходи в основному будуть обмежені місцевими видавцями та експонентами, а більш широкий склад німецьких авторів та інших міжнародних гостей представлять на виставці 2022 року.

 

Серед спікерів цього року – автор Mitch Albom, який виступає в програмі разом з англійським істориком Bettany Hughes та німецьким дитячим автором Paul Maar. У цифрових подіях візьмуть участь президентка Міжнародної асоціації видавців Sheikha Bodour Al Qasimi та директор Франкфуртського книжкового ярмарку Juergen Boos.

 

Також у межах виставки презентують переможців Книжкової премії Шейха Заїда та оголосять лавреатів Міжнародної премії з арабської художньої літератури.

 

Як відомо, Книжкова виставка в Абу-Дабі є найбільш динамічною книжковою подією на Близькому Сході і в Північній Африці. Захід відбувається у кількох залах Національного виставкового центру та займає 73 тисячі квадратних метрів.

 

У заході щороку беруть участь видавці з понад 60 країн світу, які представляють більше ніж 500 тисяч книжок на 35 мовах. Зустрічі, дискусії, воркшопи, семінари та інші заходи на виставці проходять в межах професійної, навчальної, культурної та спеціальної програм.

 

На виставці діє eZone – простір для розробників та постачальник електронного контенту для презентації своїх продуктів та обговорення останніх тенденцій в галузі цифрового книговидання. Також у межах заходу відбувається виставка робіт досвідчених та молодих ілюстраторів й проводять майстер-класи для ілюстраторів-початківців.

 

Оригінал статті на Suspilne: Міжнародна книжкова виставка в Абу-Дабі пройде в гібридному форматі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"