Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Виклала коротке оповідання в стилі фантастики (мабуть, ще й наукової). Але не бійтеся, робота не перевантажена термінами і має акцент на персонажах, а не науці. 

Залишаю вам анотацію: 

Вона потрапила в аварію на Плутоні, а коли повернулася, то більше не застала світу таким, яким пам’ятала. Тепер їй прийдеться довго заживляти рани, щоб врешті-решт дізнатися страшну правду. 

Цитату з твору: 

Я прокинулася і видихнула з полегшенням. Один і той самий сон снився вже протягом двох місяців після аварії на Плутоні. Кожна ніч нагадувала про той жах, який мені довелося пережити. Спогади настільки добре в’їлися мені в пам’ять, що навіть гіпноз не зміг їх звідти витягнути. Ці чудовиська з скляними голосами, очима, руками. Їх жахливий сміх, який змушує сходити з розуму. Скільки ще я пожинатиму плоди тієї катастрофи?

І величезне прохання: мені потрібна критика. Зараз я, як авторка, знаходжуся в жахливому стані. Мені постійно здається, що мої роботи абсолютно нікому не потрібні та не мають майбутнього. Я не прошу від вас тішити моє его, але прошу показати шлях з цієї ями. Конструктивна критика стосовно стилю та сюжетних рішень, почуття, які викликають мої тексти, ваше ставлення до героїв, дуже грубі систематичні помилки (бо звичайні механічні помилки або пунктуаційні промахи це проблема скоріше редагування, тому в критику виносити їх беззмістовно) будуть мною почуті та стануть мотивацією для подальшого розвитку. 

Дуже важко хотіти писати, але бути далекою від творчого середовища як такого. Тому я б дуже хотіла, щоб хтось прочитав хоча б один мій твір і допоміг мені стати кращою. 

Вибачте за такий довгий пост і дякую за увагу!

Оригінал статті на Букнет: Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"