Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Виклала коротке оповідання в стилі фантастики (мабуть, ще й наукової). Але не бійтеся, робота не перевантажена термінами і має акцент на персонажах, а не науці. 

Залишаю вам анотацію: 

Вона потрапила в аварію на Плутоні, а коли повернулася, то більше не застала світу таким, яким пам’ятала. Тепер їй прийдеться довго заживляти рани, щоб врешті-решт дізнатися страшну правду. 

Цитату з твору: 

Я прокинулася і видихнула з полегшенням. Один і той самий сон снився вже протягом двох місяців після аварії на Плутоні. Кожна ніч нагадувала про той жах, який мені довелося пережити. Спогади настільки добре в’їлися мені в пам’ять, що навіть гіпноз не зміг їх звідти витягнути. Ці чудовиська з скляними голосами, очима, руками. Їх жахливий сміх, який змушує сходити з розуму. Скільки ще я пожинатиму плоди тієї катастрофи?

І величезне прохання: мені потрібна критика. Зараз я, як авторка, знаходжуся в жахливому стані. Мені постійно здається, що мої роботи абсолютно нікому не потрібні та не мають майбутнього. Я не прошу від вас тішити моє его, але прошу показати шлях з цієї ями. Конструктивна критика стосовно стилю та сюжетних рішень, почуття, які викликають мої тексти, ваше ставлення до героїв, дуже грубі систематичні помилки (бо звичайні механічні помилки або пунктуаційні промахи це проблема скоріше редагування, тому в критику виносити їх беззмістовно) будуть мною почуті та стануть мотивацією для подальшого розвитку. 

Дуже важко хотіти писати, але бути далекою від творчого середовища як такого. Тому я б дуже хотіла, щоб хтось прочитав хоча б один мій твір і допоміг мені стати кращою. 

Вибачте за такий довгий пост і дякую за увагу!

Оригінал статті на Букнет: Міжзоряні подорожі та драма. Хіба буває краще?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"