Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрут

Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрут

Восени 2020 року на Херсонщині відродили музей-садибу Остапа Вишні. Наразі тут розробляють новий туристичний маршрут, який планують відкрити у травні. Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

Музей-садиба Остапа Вишні – це історико-культурний об’єкт, який знаходиться в селі Кринки. Ця місцевість здобула свою назву через велику кількість криниць з кришталево чистою водою.

Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрутФото: Херсонська обласна державна адміністрація

Під час реставрації садиби використовувалися будівельні матеріали ті ж, що й століття тому – черепашник, очерет та дерево. Дерев’яні вікна, демонтовані зі старої садиби, після реставрації додали оновленому музею особливого колориту.

Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрутFacebook/ Микола Шаповал

Погруддя письменника перенесли до нової локації.

Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрутFacebook/ Микола Шаповал

До музейної експозиції увійшли особисті речі Остапа Вишні, раритетні портрети та фотокартки. До нашого часу збереглися ліжко гумориста, старенька друкарська машинка, особисті записи та навіть вудка, з якою він ходив на риболовлю.

Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрутФото: Херсонська обласна державна адміністрація

За словами заступника голови Херсонської ОДА Миколи Якименка, ця локація викличе неабиякий інтерес не тільки в жителів області, а й у гостей з усієї України.

“Плануємо вже в травні підготувати цей новий туристичний об’єкт для відвідування туристів. Кожен із гостей матиме можливість ознайомитися з історією цієї садиби, дізнатися про життя Остапа Вишні, чим він тут займався, і чим його зацікавила Херсонщина”, – каже Микола Якименко.

“При відвідуванні садиби можна буде детально ознайомитися з історією цих країв, дізнатися чому саме Кринки обрав Остап Вишня, прогулятися тими місцями де народжувалися “усмішки”, – додає начальник управління туризму та курортів Херсонської ОДА Микола Шаповал.

Оригінал статті на Читомо: Музей-садиба Остапа Вишні: на Херсонщині відкриється новий туристичний маршрут

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"