Муза окриляє

Муза окриляє

Муза окриляє

Любі мої читачі й ті, хто ще не знайомий з моєю творчістю хочу представити Вам мою нову книгу!

Я тільки но закінчила свій другий роман “Така як Я” й гадала, що відпочину декілька днів, роману(!), але з главами не затягну, я Вам обіцяю.

Тож приємного Вам ознайомлення, зустрінемося на сторінках)))

Анотація до книги

А ви колись жадали іншого чоловіка? Вам колись доводилось відчувати водночас сором, почутя провини, жагу до забороненого?!! 
Але палкі пристрасні почуття заполоняють разум, підносять до небес, змушують тремтіти кожну клітинку твого тіла! Вони перекреслюють весь сором всередині й змушують бажати чогось нового, незбагненного й такого приємного.
Ось так вийшло з Яною! Вона кохає свого чоловіка й ніколи не думала про зраду.
Але коли зустріла Олега, то все перевернулося з ніг на голову!
Олег й сам не розуміє що відбувається, чому його приваблює інша жінка, адже також одружений!
Тепер вони обоє в полоні Пристрасті!
Як стриматися, як не дозволити пристрасті Перерости в Кохання?!!!
Чи стримаються ці двоє від таких приємних серцю почуттів?!!!
Що чекає їх, якщо зрештою почуття переможуть?!!!

Адже тільки читач допоможе мені розвиватися, підкоряти нові вершини в створені нових романів, заради Вашої уваги я не полишаю своєї творчості й ладна по пів ночі не спати, щоб тільки відчути Вашу підтримку та зацікавленість моєю творчістю.

Дякую за увагу.

ЩИРО ВАША Натіко Маер (NAtiKO)

 

 

Оригінал статті на Букнет: Муза окриляє

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"