Меню

Мрія метелика – як то було

Букнет Мрія метелика – як то було

Мрія метелика – як то було

 

Чому експеримент?

Бо то була моя перша робота, яку я писала українською. Бо з нею я воліла відійти від звичного для себе стилю рожевих окулярів та хеппі енда та попрацювати над драмою. Бо тут у головних героїв немає імен і мені вдалося витримати заданий темп. Бо за три літніх місяці я розширила рукопис удвічі. Бо тривалий час вона знаходилась на першій позиції у жанрі жіночої прози.

Бо з нею я взяла участь у конкурсі на Букнет та здобула перемогу.

Наразі книга видана у КСД. Тільки на Букнет за два роки її прочитало понад 7000 осіб. (Статистики видавництва, на жаль, не маю). Її якось знаходять та читають зараз, попри те, що робота пішла з першої сторінки. Вона отримала та продовжує отримувати схвальні враження від читачів. Знаходить відклик у ваших серцях, мені багато пишуть щодо неї у приват.

«Мрія метелика» стала моїм найвдалішим на сьогодні проєктом в емоційному плані. Тривалий час після її написання я не могла взятися ні за що більше, бо мені здавалось, що не зможу створити чогось схожого чогось, що б відповідало її рівню. Я, з допомогою муза, перетнула ту межу та йду далі.

Власне, для чого цей пост…

Мрійте! Йдіть до своєї мети. Не полишайте її на пів дорозі, і вона здійсниться.

А ще читайте гарні книжечки.

Оригінал статті на booknet.com: Мрія метелика – як то було

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення