Мої помилки та їхній вплив

Мої помилки та їхній вплив

Мої помилки та їхній вплив

Якщо дивитися на мою коротку літературну кар’єру на Букнеті, то можна мало чого сказати. Більше часу я приділяла не тому, щоб щось самій створити, а тому, щоб набратися досвіду в інших авторів. Тому я назбирала собі декілька книжечок різних жанрів і занурилася у читання. По-перше, я б хотіла подякувати авторам за творіння, до яких я заглянула. Це дійсно чудові твори, і на їхній основі буде писатися цей допис. По-друге, я б воліла розглянути ті помилки, які я зустрічала найчастіше. У власних творіннях або в книгах інших авторів. 

5 місце посіли мої улюблені складносурядні речення і коми в них. Хто ж зна, що кому в складносурядному реченні потрібно вживати завжди? За одним виключенням: кому не ставимо, якщо є спільний член речення для обох частин. Я знала, та мій мозок все ігнорував це знання. Ото й вийшло. 

4 місце – відокремлені члени речення. У мене найбільші проблеми виникали з відокремленими означеннями. У книгах деяких авторів частіше зустрічалися проблеми з відокремленими додатками. Здавалося, що простіше нема куди, проте на практиці все виходить плачевніше. І я тому доказ. 

3 місце – закінчення іменників II відміни чоловічого роду в родовому відмінку однини. Інституту чи інститута? Усі правила запам’ятати я так і не змогла, тому інтернет уже стомився шукати для мене одне й те ж правило. Чи є такі, хто їх насправді вивчив напам’ять? 

2 місце – рід в незмінних іменниках. На полиці стоїть шампунь. Головний біль. Сильна мігрень. Сильне чи сильний кенгуру? Якщо запам’ятати, що всі назви тварин, птахів – іменники чоловічого роду (не варто плутати з відмінюваними іменниками), то останнє питання відпадає. 

1 чільне місце посіли (як ви думаєте?) складні прислівники з тоннами винятків. Раз-у-раз чи раз у раз? Кінець кінцем чи кінець-кінцем?

Звісно, можна потрудитися трошки й нарешті вивчити всі правила, та лінь ніяк не хоче випустити зі своїх теплих рученяток. Та рано чи пізно вирватися все-таки треба буде.

Дякую за увагу. Гарного ранку/дня/вечора 🙂

Оригінал статті на Букнет: Мої помилки та їхній вплив

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу