Мої плани на майбутнє

Мої плани на майбутнє

Мої плани на майбутнє

Добрий ранок всім, ми з України)

Проте перед початком роботи вирішила написати кілька слів про те, як ідуть взагалі поточні справи і що на вас чекає у найближчому майбутньому.

Отже, окрім вищевказаної книги я щодня викладаю поновлення у:

Трофей бандита 2. Хворе кохання

Це друга частина великого епосу про кохання бандита та його колишньої дівчини. Другий том буде більш містким, адже все, абсолютно все вирішиться у цій частині. Ніяких трилогій та квадрилогій не буде, мучити читача бескінечним циклом не збираюся. Тож приготуйтеся до дуже насиченої книги, вона тільки починається. Наразі триває перша сутичка між Алісою та її конкуренткою Стеллою у битві за чоловіка мрії. Так-так, Макс – це справжній чоловік мрії – коли ви цього ще не роздивилися, то дивіться уважно, бо таких класних відданих мужиків знайти ой як непросто) Втім, це не остання битва між Лисеням та Стервою Стеллою – буде ще і дуже напружено.

Спокуса. Він мене звабить

Одна з моїх улюблених історій (втім, які не улюблені – вони ж як діти, ці історії, я їх всіх люблю) – вона про незайману недоторку Женю та імпозантного бізнесмена-колишнього-бандита-серцеїда на ім’я Арсен Філатов (не плутати з відомим керманичем одного з українських міст, це не той Філатов, але теж нівроку). Арсен витягає 19-річну Женю зі злиднів, вирішує УСІ її проблеми та робить щасливою. Що тут іще додати? На вас чекає ХЕ. Арсен дійсно класний – ані грубий, ані імпульсивний, любить дітей, дуже добре заробляє та й узагалі красень, який може догодити дамі в ліжку. Загорніть одразу двійко, плачу картою.

Віддана Шерхану

Історія ненависті та кохання між вуличним гонщиком та набожною дівчиною з консервативної сім’ї також викладається у мене на сторінці кожен день. Ця історія приваблює мене серпанком бензину, гучної музики, клацання гайкових ключів та вереском шин на поворотах. Це романтика, це юність, це перегони та драйв. А ще це дві драматичні історії протилежних одне одному людей, які поєдналися, щоб створити гарне сердечко з двох половинок. У книзі про Шерхана та Христину нема міцних слів та відвертих сцен, це роман без вікового обмеження. Натомість тут чимало ніжних поцілунків без вульгарності та шлях, який проходить віруюча в Бога дівчина – від зашореної “невдахи”, як вона сама себе називає з подачі рідної матері, до успішого дизайнера та навіть вуличної гонщиці. Втім, стати гонщицею їй закортіло через кохання. Та бажання помститися колишній свого нового хлопця. Раджу.

Няня для бандита

Ну і п’ята історія, яка щодня оновлюється (не без моєї допомоги, звісно) в профілі Альбіни Яблонської – це роман, що носив робочу назву “Замість мами”. Це роповідь про те, як Софія влаштувалась на дивну роботу до кримінального авторитета – японського якудзи, що контролює частину американського Сан-Франциско. Події відубваються у тій же локації та приблизно у той же час, що й події “Трофея бандита”. Будуть навіть відсилочки (пасхалки) до дружньої історії. При чому ці відсилочки є в обох історіях: Трофей посилається подекуди на Няню, а Няня – на Трофея. Як от, наприклад, епізод, де Софія запізнилася додому через “страшну аварію на мосту через затоку” – це пряма вказівка на зіткнення Аліси та Стелли на початку книги “Трофей бандита 2. Хворе кохання”.

Але, хоч ці історії і є спорідненими, читати їх можна окремо, вони не об’єднані одним циклом, це дві самостійні історії. Гадаю, тим, хто вже читає “Няню для бандита” (стара назва – “Замість мами”), цікаво подивитися на те, як розгорнуться стосунки між Софі і Деном, а таком між Софі і Мівою. Що ж, якщо з дитиною у новоспеченої няні все виходить вельми непогано (вона і справді здатна замінити Міві рідну матір, що б там не казав заскарублий батько), то у стосунках з потенційним бойфрендом у Софії є проблемки. Втім, крига скресла. Даніель вдячний слузі за опіку над дочкою і (увага) нарешті замислиться над тим, чи варто називати гарну старанну дівчину слугою взагалі. Можливо, в неї є ім’я. А окрім імені – ще й губи. І ці вуста можна навіть деколи цілувати, дідько… Ох… Як же це буде ніжненько… 

Оригінал статті на Букнет: Мої плани на майбутнє

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Двоє українських видавців – у короткому списку премії «Підприємець року 2025»

Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене

У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське…

«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс

Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 році

У 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом

Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету США

Американський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"