Меню

Мої дітки й анонс новинки❤

Мої дітки й анонс новинки❤

Мої дітки й анонс новинки❤

Доброго дня/вечора/ранку, залежить від того в який період ви натрапили на даний блог 🙂

Так, третій частині бути й вона стане завершальною книгою циклу. Зразу анонсую вам анотацію третьої частини – “Дозволь мені кохати тебе”.

Анотація: Те відчуття, коли хотіла як краще, а стало ще гірше… Все пішло проти Меган та її нових друзів. Рідні стали ледь не ворогами, таємниці виявились в рази складнішими, а минуле також нагадало про себе не найкращим чином. Як тепер викручуватись?
Схоже на те, що пора нарешті розставити всі крапки над «і» й зробити вирішальний вибір. Та чи вдасться це зробити тоді, коли тебе хочуть вбити?
Що чекає на нас: щасливий кінець чи прикрий фінал? Дізнаємося в цій завершальній книзі циклу.

А під цим постом, у честь закінчення “Дозволь мені врятувати тебе”, хочу подякувати всім читачам за шалену підтримку й віру в мене, особливо тим, хто продовжував читати книгу за передплатою. Я навіть не очікувала, що вас буде так багато! Це надихало мене писати ще більше й краще. Розвиватись й придумувати щось цікавіше.
Дякую кожному за хороші слова, коментарі, зірочки, рекомендації, нагороди… Це безцінно!

Дякую колегам-авторам, які підтримували мене порадами й корисними лайфхаками.

Дякую моєму редактору й по сумісництву моїй найкращій подрузі – Галюсі, за те, що зараз сидить зі мною і вичитує ці довгі тексти. Саме їй, я вперше довірила таку відповідальну роботу й показала своє творіння, попри весь страх))

Дякую й іншим своїм друзям, які давали мені хорошого копняка, коли я лінувалась або пропадало все натхнення писати. Це також зіграло велику роль у регулярній викладці глав.

І просто дякую за те, що ви всі разом зі мною. Ми одна Букнетівська велика сім’я і я рада, що тоді ризикнула на написання циклу. Це того вартувало… Люблю вас сильно-сильно! ❤

А зараз просто виставлю обкладинки моїх «дітей» і буду тішитись, що маю такий великий скарб. «Дозволь мені…» – це любов❤

P.S обкладинка ще не офіційна) Ми будемо обирати її всі разом у моєму інстаграмі @janelauren_writer. Слідкуйте за новинками 🙂

Оригінал статті на Букнет: Мої дітки й анонс новинки❤

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення