Мої враження!

Мої враження!

Мої враження!

Дорогі колеги! Я закінчила «ходити на каву», не втрималася та вирішила написати про свої враження!

І також хочу вибачитись перед авторами які не змогли прочитати твори 18+. Я про це не подумала – вибачте!

 Під час марафону, я знайшла для себе багато друзів та відкрила нових авторів. Було ціково, мені точно, не знаю як Вам?! За ці дні я випробувала на собі спеціальніть організатора, контролера ( періодично передивлялася коментарі, щоб в них не було образ, адже я відчувала себе відповідальною, тому що запропонувала марафон) та навіть вчилася як правильно писати пости ( чесно, соцмережі не моє).

 І так, починаємо з приємно: в черговий раз переконалася, що україці надзвичайно талановиті. Звичайно, не всі пишуть грамотно й так як того вимагає правопис (сама така). Але головне бажання! Бажання писати та вдосконалюватись! Гризти граніт науки та не соромитись ще раз прочитати підручники зі школи, і не просто прочитати, а закарбувати у своїй пам’яті кожне правило, яке може Вам пригодитись в майбутньому.

 Кожен  автор пише цікаво по своєму, і кожен з нас, я в цьому впевненна, знайте своїх читачів.

Тепер до сумного: мене дуже розчарувало те, що деякі учасники просто пробіглись по аннотації та обкладнці і баста. Питаєте звідки я це знаю? Я читала усі відгуки, до всіх книжок ( річ не про тих хто не міг прочитати через вікові обмежання). Але це на совісті кожного! Особисто я писала те що думала, що відчула чи не відчула! Хочя, звісно я могла помилитися, адже з моїм маціцьким стажем, я себе не вважаю автором, так аматором. Сподіваюсь, що на мене ніхто не образився за мою відверту думку!

Особисто від себе хочу подякувати пані Наталі Девятко за відвертій відгук. Скажу відверто я дуже щаслива, що Ви завітали на мою сторінку і вказали на недоліки, які я постараюся виправити. Для мене було честю читати Ваш коментар. Адже вперше зіштовхнулася з письменником Вашого рівня.

На останок хочу сказати, стосовно критики, та коментарів без солодких слів. Не знаю як Вас, а мене вони надихають на самовдосконалення. Звісно душа шкребе, адже скільки праці вкладено в той чи іншій твір. І потім, ми повинні до цього звикати, адже скільки людей стільки ж думок!

Отож до понеділка, зустрінемось! Усім гарніх вихідних та натхнення!

Оригінал статті на Букнет: Мої враження!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"