Мої враження!

Мої враження!

Мої враження!

Дорогі колеги! Я закінчила «ходити на каву», не втрималася та вирішила написати про свої враження!

І також хочу вибачитись перед авторами які не змогли прочитати твори 18+. Я про це не подумала – вибачте!

 Під час марафону, я знайшла для себе багато друзів та відкрила нових авторів. Було ціково, мені точно, не знаю як Вам?! За ці дні я випробувала на собі спеціальніть організатора, контролера ( періодично передивлялася коментарі, щоб в них не було образ, адже я відчувала себе відповідальною, тому що запропонувала марафон) та навіть вчилася як правильно писати пости ( чесно, соцмережі не моє).

 І так, починаємо з приємно: в черговий раз переконалася, що україці надзвичайно талановиті. Звичайно, не всі пишуть грамотно й так як того вимагає правопис (сама така). Але головне бажання! Бажання писати та вдосконалюватись! Гризти граніт науки та не соромитись ще раз прочитати підручники зі школи, і не просто прочитати, а закарбувати у своїй пам’яті кожне правило, яке може Вам пригодитись в майбутньому.

 Кожен  автор пише цікаво по своєму, і кожен з нас, я в цьому впевненна, знайте своїх читачів.

Тепер до сумного: мене дуже розчарувало те, що деякі учасники просто пробіглись по аннотації та обкладнці і баста. Питаєте звідки я це знаю? Я читала усі відгуки, до всіх книжок ( річ не про тих хто не міг прочитати через вікові обмежання). Але це на совісті кожного! Особисто я писала те що думала, що відчула чи не відчула! Хочя, звісно я могла помилитися, адже з моїм маціцьким стажем, я себе не вважаю автором, так аматором. Сподіваюсь, що на мене ніхто не образився за мою відверту думку!

Особисто від себе хочу подякувати пані Наталі Девятко за відвертій відгук. Скажу відверто я дуже щаслива, що Ви завітали на мою сторінку і вказали на недоліки, які я постараюся виправити. Для мене було честю читати Ваш коментар. Адже вперше зіштовхнулася з письменником Вашого рівня.

На останок хочу сказати, стосовно критики, та коментарів без солодких слів. Не знаю як Вас, а мене вони надихають на самовдосконалення. Звісно душа шкребе, адже скільки праці вкладено в той чи іншій твір. І потім, ми повинні до цього звикати, адже скільки людей стільки ж думок!

Отож до понеділка, зустрінемось! Усім гарніх вихідних та натхнення!

Оригінал статті на Букнет: Мої враження!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"