Моя Новинка!!! “Скалка в його серці”

Моя Новинка!!! “Скалка в його серці”

Моя Новинка!!! “Скалка в його серці”

Усім привіт та гарного часу доби!

СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ

18+

Завжди бентежно та боязко розпочинати нову історію, але впевненості додає читач й те, що ідеї до майбутніх моментів книги вже линуть з твоєї голови. Встигай тільки записувати…

Так сталося і з другорядною героїнею книги “Русалка для Охламона” Регіною… Її історія зародилася спочатку в моєму серці маленькою надією колись її написати, пізніше надія почала рости й ось знайшла місце не тільки в серці, а й заволоділа моїми думками.

Зухвала, смілива, весела, повна енергійності та амбіцій Регіна. На долю дівчини впаде справжній сухар, який викликатиме різні почуття та емоції, але в одному вона матиме рацію… Розтопити крижане серце чоловіка – стане її важливим завдання, а чи впорається вона з ним – дізнаємося вже в книзі, як і те, якими способами вона це робитиме.

В цій історії знайдете всього й трішки… Протиборство характерів, протистояння самим із собою, палкі почуття та пристрасть в чистому вигляді, складні моменти й трохи протизаконня, ревнощі та… цілий букет з різних емоцій та почуттів!

“Скалка в його серці” – це насамперед Сучасний Любовний Роман та Еротика, й відмітка 18+ там стоїть не даремно. Гарячі почуття я вам обіцяю!

#сильна_та_смілива_героїня

#холодний_та_черствий_герой

#гумор

#пікантні_моменти

#грубість_та_жорстокість

#пристрасть

#секс

#нецензура (в малій кількості)

Анотація 1

Я виросла на казках Андерсона й улюблена – “Снігова королева”, але життя мене зовсім не готувало до того, що в реальності я зустріну чоловіка зі скалкою чортового дзеркала в серці.

Холодний, жорстокий, байдужий до оточення чоловік. І за що його можна кохати? Його терпіти понад п’ять хвилин – вище моїх природних сил.

Та ще й пощастило, так пощастило мені… Допекла татуся й тепер вимушена вилізти з кокона батьківської турботи й нарешті почати працювати по-справжньому. Та я тільки за! 

Відкусити “найсмачнішого” клієнта та стати штатним юристом в його фірмі! Ну хіба не успіх, а?

Тільки от, виявляється, не зовсім я була готовою до зустрічі з Містером “Білий комірець”, який називає себе моїм босом і… хвилинку, хвилинку… Це той тип, якого я облила кавою з балкона?

Анотація 2

– Ти хвора? – Гарчить, як скажений бульдог. – На мене щойно вилилось якесь лайно з твого балкону!

– Це не лайно! – Гарчу у відповідь. – Це моя кава… вчорашня… чи позавчорашня!

– Мені начхати, що то було! – Шипить й однією рукою притискає мене до стіни. – Ти зіпсувала мою сорочку!

Дивне відчуття огортає, як пуховою ковдрою. В руках незнайомця мені відразу стає гаряче й… волого… десь там між ніжками. Виникає бажання зняти зайвий одяг, якого й так майже немає.

Хто цей чоловік? Яке він має право вриватися у мою квартиру? Яке я маю право так на нього реагувати?

– Хіба тобі не буде краще без неї?

Пухкі чоловічі губи накривають мої, а долоня владно стискає сідницю.
Батько, мій чоловік! Та цей псих точно диявол!

“СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ” є самостійною книгою та її можна читати незалежно від першої частини циклу “Нелегке кохання”!

“РУСАЛКА ДЛЯ ОХЛАМОНА” історія 18 + та перша книга циклу. Через декілька днів фінал історії, тому долучайтеся.

З любов’ю, Ваша Кетрін Вайт!

Оригінал статті на Букнет: Моя Новинка!!! “Скалка в його серці”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"