Моя книга у іспанському видавницві!

Моя книга у іспанському видавницві!

Моя книга у іспанському видавницві!

Вітаю усіх! Щойно отримала таку новину, що так і хочеться поділитися радістю! Одне серйозне іспанське видавництво зацікавилося моєю книжкою, яку я протягом двох років писала іспанською мовою! Чесно кажучи, я й не чекала такого результату!

  Врешті-решт один мій близький друг, іспанський письменник і професор університету Альмерії, знаючи про те, що я пишу російською та українською, запропонував мені спробувати написати щось іспанською. І пообіцяв, що допоможе виправити помилки і відредагувати. І я спробувала. До речі, я дуже вдячна йому за поради, підтримку і допомогу! З його допомогою з’явився роман “El niño de Toledo”, “Хлопчик з Толедо” — історія про кохання, релігію, таємниче вбивство, розслідування та інквізицію у середньовічному іспанському місті, де християнство прийшло на зміну багаторічному Толедському халіфату. Це – середньовічний детектив, який я обов’язково перекладу на рідну мову. Але якщо ця книга вийде іспанською раніше, ніж українською, то складеться цікава ситуація! 🙂

  Мій друг, чия книга якраз недавно вийшла друком у видавництві в Альмерії, допоміг мені скласти листи до іспанських видавницв і літературних агентів. Він вже мав чималий досвід у цьому, тож його поради пішли мені на користь. І ось, через п’ять місяців чекання, я отримала листа з видавництва у Барселоні: “Добрий день. Нас зацікавив ваш роман…”   

  Сподіваюся,  все складеться добре і ми дійдемо до згоди, і тоді я розповім більше подробиць. А поки що я не можу не поділитися радісною звісткою!

  До речі, я збиралася викладати той роман на іспанській версії Букнету, навіть обкладинку зробила. Але, зважаючи на новину, поки що того не робитиму.

     

Оригінал статті на Букнет: Моя книга у іспанському видавницві!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"