Моя книга у іспанському видавницві!

Моя книга у іспанському видавницві!

Моя книга у іспанському видавницві!

Вітаю усіх! Щойно отримала таку новину, що так і хочеться поділитися радістю! Одне серйозне іспанське видавництво зацікавилося моєю книжкою, яку я протягом двох років писала іспанською мовою! Чесно кажучи, я й не чекала такого результату!

  Врешті-решт один мій близький друг, іспанський письменник і професор університету Альмерії, знаючи про те, що я пишу російською та українською, запропонував мені спробувати написати щось іспанською. І пообіцяв, що допоможе виправити помилки і відредагувати. І я спробувала. До речі, я дуже вдячна йому за поради, підтримку і допомогу! З його допомогою з’явився роман “El niño de Toledo”, “Хлопчик з Толедо” — історія про кохання, релігію, таємниче вбивство, розслідування та інквізицію у середньовічному іспанському місті, де християнство прийшло на зміну багаторічному Толедському халіфату. Це – середньовічний детектив, який я обов’язково перекладу на рідну мову. Але якщо ця книга вийде іспанською раніше, ніж українською, то складеться цікава ситуація! 🙂

  Мій друг, чия книга якраз недавно вийшла друком у видавництві в Альмерії, допоміг мені скласти листи до іспанських видавницв і літературних агентів. Він вже мав чималий досвід у цьому, тож його поради пішли мені на користь. І ось, через п’ять місяців чекання, я отримала листа з видавництва у Барселоні: “Добрий день. Нас зацікавив ваш роман…”   

  Сподіваюся,  все складеться добре і ми дійдемо до згоди, і тоді я розповім більше подробиць. А поки що я не можу не поділитися радісною звісткою!

  До речі, я збиралася викладати той роман на іспанській версії Букнету, навіть обкладинку зробила. Але, зважаючи на новину, поки що того не робитиму.

     

Оригінал статті на Букнет: Моя книга у іспанському видавницві!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"