Моя Кара❤️ Фінал!

Моя Кара❤️ Фінал!

Моя Кара❤️ Фінал!

Доброго ранку, дівчатка)))

***

Самій не віриться, що вже сьогодні історія Кари закінчиться, історія Ділана, історія віри у себе і бажання бути самостійною. Не думала я, що колись зведу Бейкера та Кару, тому що поки писався Покидьок, Кара була з Денді, але я ніколи його не любила, чесно )) Він завжди був якимось…не її))) 

Взагалі я не дуже люблю писати про другорядних героїв, хоч і це простіше з одного боку, та мені подобається щось нове)) Але Кара…ох, ця лисичка мала мати своє)) Мені так хотілося показати стосунки брата і сестри, хотілося самій відчути яким братом може бути Еш. Мабуть, тому що я сама усе життя мріяла про старшого брата, ось такого, як наш Янг))) Трішки божевільного, можливо шаленого, але такого відданого за своїх дівчат))) 

Вдячна усім за підтримку, за активність)) Дякую Анна Багирова , Оксана Тарас, Ірина Кузьменко , Оксана Жезло Штих,Кулініч Жанна ,Olha Honchar ,Анна Ова ❤❤❤ і усім моїм мовчазним читачкам))) Всім хто коментував, хто купував, підтримував і хвилювався разом зі мною)))) Ваші коментарі надихають вередливу музу))) 

Ви знаєте, завжди кажу, без читача немає автора, і це саме та ситуація, коли тут, на самвидаві, ми потребуємо спілкування з вами))) Цікаво ж обговорювати кожну главу разом, намагатися відгадати, що ж там далі)))  Тож я вдячна усім, хто читає і є просто поруч. Ви моя підтримка))) 

 

***

У мене найкраще у світі життя. Тепер найкраще. 

Встаю навпроти Ділана. Стискаю пальцями букет й тримаюся з останніх сил, щоб не поцілувати його прямо зараз. Він такий гарний. Важко встояти перед його поглядом. Важко не відкинути букет й не підняти фату та не затягнути цього хлопця навпроти кудись у спальню. 

Бейкер повільно підіймає фату й завмирає від напливу емоцій. Усмішка стає ширшою, з кутиків очей стікають кілька крапель сліз.

— Лисеня, ти прекрасна, — шепоче. — Господи, ти найпрекрасніша у світі…

— Ти теж…нічого.

***

У фіналі нас чекатиме маленький Бонус від Ешика))) Тож приємного читання)) 

Оригінал статті на Букнет: Моя Кара❤️ Фінал!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"