Моя думка про книгу “Особиста вендета”

Моя думка про книгу “Особиста вендета”

Моя думка про книгу “Особиста вендета”

Як автор, який з’являється в блозі раз на оказ, мені доволі важко вигадувати про що писати. Вести особисті блоги не в рамках політики сайту, та й точно не моя фішка, тоді про що створювати дописи? І от я подумала про колег по цеху) Що як спробувати писати відгуки про прочитане? Таким чином ще й зможу підказати своїм читачам, на яку роботу можна звернути увагу

Окрім моєї любої Дарії Новицької, з якою нас звів Букнет і з якою я тепло товаришую, у мене тут більше немає подібних віртуальних друзів. Треба це випрявляти 😉 І ось, зустрічайте мій перший відгук на роман “Особиста вендета” Влади Холод і Тараса Мельника.

Почну з того, що це перша книга у співавторстві, яку я тут прочитала. Оформлено дуже цікаво: розділ він неї (написаний Владою від імені головної героїні Анни-Марії) і від нього (написаний Тарасом від імені головного героя – поліцейського Сергія).

Початок динамічний, як і повинно бути в бойовику; сюжет одразу затягує і навмисне чіпляє читача розкриттям важливої події в житті героїв, але як вони опинились в цій ситуації розповідається послідовно уже в наступних частинах. Крутий трюк 😉 Діалоги легкі і з гумором… Таким, знаєте, нервовим, коли знаходшся в стресовій ситуації і рятуєшся жартами, щоб хоч якось розрядитись. Думаю, багато чтачів зможуть побачити себе в цьому 🙂 Принаймні мені відгукнулося, бо я теж жартую, коли потрапляю в якісь чудернацькі/неприємні ситуації. А головне, що протягом твору дуже легко уявити все, що відбувається, адже сцени описані достатньо детально, але водночас не нагромаджені зайвим. Окреме “браво” Владі за описи взламу замків (не тільки дверних), одразу видно, що вона вивчала питання і надала цьому особливої уваги.

Основне, що зачепило мене під час прочитання, це роздуми Сергія сприводу ситуації, в яку вони потрапили з Анною… Здавалось би, коротка цитата майже на початку книги, але прочитавши її ніби одразу розумієш, про що весь роман:

Я люблю книги, які захоплюють увагу і підігрівають цікавість з першого абзацу, а вся розповідь уявляється ніби дивишся кіно. Але як же без ложки дьогтю?) Невеличкої і суто суб’єктивної, звісно… Герої не можуть не подобатись, адже кожне їх рішення прийняте базуючись на непростому життєвому досвіді, от тільки є момент, який трохи відштовхнув мене від Сергія. Так-так, саме від розумнички-Сергія, а не від Анни! Хоча героїня точно поводилась більш ексцентрично, але до неї претензій немає, я розумію її, адже знаю історію дівчини (на відміну від Сергія, на той момент). 

Так от, про що я? Про його звертання до Ані “крихітко” і подібне. Вони навіть добу не знайомі, чи бодай кілька годин (що не суттєво змінило б моє ставлення до цього моменту), а Сергій вже так фамільярно з нею спілкується, особливо враховуючи ситуацію, в якій вони знаходяться. До того ж, це зовсім не в’язалось мені з його образом “бравого молодця”, хіба що з тим гульвісою-Сергієм, яким він був до служби в поліції… Ну, але, знову ж таки, це може лише в мене від такого звернення поповзла догори брова 🙂 Звісно, їх стосунки розвиваються доволі стрімко, що не дивно, адже постійни адреналін тільки підігріває їх взаємоприв’язаність, але він назвав так Анну з перших хвилин знайомства, а це мені здалось недоречним зі сторони Сергія.

Що ж, поки що це все, що я можу сказати, адже бойовик ще не закінчений… Тож приєднуйтесь до мене у прочитанні! Думаю, Ви не пожалкуєте)

Оригінал статті на Букнет: Моя думка про книгу “Особиста вендета”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"