“Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

“Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

“Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

Любі мої читачі!.. Ні, не так. Це стрьомне звернення. До нас так викладачка з математики вічно говорить. Аж оскома від цього. Б-р-р.

Коротше, фанате фентезі і романтики, любителю легкого гумору та добрих історій, я звертаюся до тебе і хочу повідомити про важливі для мене і для тебе події!

По-перше, «Моя доленосна практика» таки дочекалася свого часу! Я видаляю вже викладені розділи, бо я їх трохи змінила, підкорегувала, напічкала новою інформацією і загорнула в подарунковий пакетик з бантиком, тож, якщо ти вже знайомий з цією книгою, раджу тобі перечитати оновлений текст, а заодно й освіжити в пам’яті образ невгамовної Вікторіки. (Так-так, не кидайтеся капцями! Я знаю, що це я винна в тому, що не розрахувала власні сили і взялася за дві книги водночас, через що й відклала працю над «Моєю доленосною практикою», але я виправлюся, чесно-чесно!)

По-друге, я нарешті навчилася грамотно розподіляти свій час і писати регулярно! (Цей щасливий день таки настав, зараз буду плакати! Жартую.) Отже, повертаючись до важливої інфи, нові розділи будуть виходити щоп’ятниці, тож не проґав чергове оновлення!

По-третє, оскільки я обіцяла в одному коментарі почати викладати книгу «вже після Нового року», а рік починається в п’ятницю (хороший знак!), то чекайте перший розділ першого січня!

Так, наче нічого не забула. Тоді я з тобою, вірний фанате фентезі і гумору, не прощаюся. Ми ще обов’язково зустрінемося першого січня і почнемо рік з приємних емоцій і сміху, щоб закликати в дім щастя, романтику і оптимізм!

Оригінал статті на Букнет: “Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"