“Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

“Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

“Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

Любі мої читачі!.. Ні, не так. Це стрьомне звернення. До нас так викладачка з математики вічно говорить. Аж оскома від цього. Б-р-р.

Коротше, фанате фентезі і романтики, любителю легкого гумору та добрих історій, я звертаюся до тебе і хочу повідомити про важливі для мене і для тебе події!

По-перше, «Моя доленосна практика» таки дочекалася свого часу! Я видаляю вже викладені розділи, бо я їх трохи змінила, підкорегувала, напічкала новою інформацією і загорнула в подарунковий пакетик з бантиком, тож, якщо ти вже знайомий з цією книгою, раджу тобі перечитати оновлений текст, а заодно й освіжити в пам’яті образ невгамовної Вікторіки. (Так-так, не кидайтеся капцями! Я знаю, що це я винна в тому, що не розрахувала власні сили і взялася за дві книги водночас, через що й відклала працю над «Моєю доленосною практикою», але я виправлюся, чесно-чесно!)

По-друге, я нарешті навчилася грамотно розподіляти свій час і писати регулярно! (Цей щасливий день таки настав, зараз буду плакати! Жартую.) Отже, повертаючись до важливої інфи, нові розділи будуть виходити щоп’ятниці, тож не проґав чергове оновлення!

По-третє, оскільки я обіцяла в одному коментарі почати викладати книгу «вже після Нового року», а рік починається в п’ятницю (хороший знак!), то чекайте перший розділ першого січня!

Так, наче нічого не забула. Тоді я з тобою, вірний фанате фентезі і гумору, не прощаюся. Ми ще обов’язково зустрінемося першого січня і почнемо рік з приємних емоцій і сміху, щоб закликати в дім щастя, романтику і оптимізм!

Оригінал статті на Букнет: “Моя доленосна практика” скоро побачить світ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на дилогію!

Доброго здоров’ячка, мої любі! Хочу звернути вашу увагу, що сьогодні діє знижка на найкарколомнішу історію! Особисто я її люблю за особливий ірландський гумор, яким насичена друга частина) Перша частина «Позичене кохання»

Знайомство та візуал до “Випадкової нареченої”

Привіт, мої любі читачі!

 

Трохи про те, як наважилась написати любовний роман.

Це, до речі, мій перший в житті!

Тому щиро дякую за теплі відгуки, чисельні зірочки та коментарі. Це дуже надихає та підтримує. Авторські

Придбай обкладинку – допоможи Зсу

ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!

Для тих, хто чує про мене вперше, певно, трішки розкажу про себе. Я – Анна Тейлор, або ж Анна Тей, якою мене знають як дизайнера обкладинок для електронних книг. Не кажу, що я профі, але вже

Такий шанс не варто упускати!

Залітайте)Знижка на мою книгу!!!Всім гарного проведення часу за прочитанням даної історії!

Подаруй мені кохання

Я привела до хати небезпечного чоловіка. Познайомила його з сім’єю і дозволила наразити нас на небезпеку.

Анонс новинки! Запрошую до читання!

Вітаю вас, мої любі читачі! Роман “Лерд дав слово” досяг екватора. І з цієї нагоди презентую новий твір – короткий любовний роман “Ти завжди будеш в моїх обіймах”. Автор обкладинки Asteriya Wind

Чесно кажучи, не думала,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"