Моя бібліотека. П.№11 – “Гостросюжетна фантастика”

Моя бібліотека. П.№11 – “Гостросюжетна фантастика”

Моя бібліотека. П.№11 – “Гостросюжетна фантастика”

Ця добірка присвячена детективній фантастиці. Це може бути класичний детектив, науковий пошук, антиутопія чи психологічний трилер.

Ендрю Девіс працює у відділі технічного обслуговування компанії “Андротех”. Одного разу він отримує дзвінок про системну помилку одного з виробів їхньої компанії, яка призвела до смерті андроїда. Але цей випадок, виявляється, є не одиничним. Ендрю доведеться розібратися, чи й справді у всьому винна компанія, у якій він працює, чи, можливо, хтось настільки ненавидить андроїдів, що мріє позбутися їх?

Читати – https://booknet.com/uk/book/sistemna-pomilka-b162325

 

 

 

 

Лія Щеглова “Game Over?”

Світ змінився. Цього складно не помітити. Але правове поле не встигає реагувати на зміни. Інформаційний світ диктує нові умови, правила, злочини… Піратство завдає шалених збитків розробникам та, своєю чергою, спонукає їх до контрдій. Та чи всі “контрдії” прийнятні? Чи є моральні обмеження у боротьбі з піратами, що крадуть чужі розробки? Чи злочинець той, хто користується піратським контентом?

Читати – https://booknet.com/uk/book/game-over-b249634

 

 

 

 

 

Тетяна Юр’єва “Цифрова натура”

Талановитий зломщик на прізвисько Лінк вимушений працювати на світову Корпорацію, що нещодавно проковтнула таких гігантів як “Фейсбук” і “Гугл”. Хлопець невдоволений такою співпрацею і хоче її позбавитися. Тим більше, що саме це йому радить духовний наставник. Але тут спливають цікаві подробиці з минулого Лінка. Та й світ, в якому відбуваються події, виявляється не таким вже й реальним.

Читати – https://booknet.com/uk/book/cifrova-natura-b245961

 

 

 

 

 

Володимир Сіверський “Злочин”

Він просто написав бестселер. Проте у Європі майбутнього за це можна отримати покарання…

Читати – https://booknet.com/uk/book/zlochin-b220660

 

 

 

 

 

 

 

 

Марія Кіт “Статус: мертвий”

Я – монстр, спраглий до людської крові. Нас було четверо. Старша полювала для нас, вчила приборкувати звіра. Але рік тому її спіймали і засудили на довічне утримання. Без крові вона довго не витримала. Ми, звісно, посумували, але це життя. Нам не звикати. Після смерті Старшої ми розійшлися. Інші подались за кордон, підтверджувати чутки Трансильванії. Я не хотіла покидати Батьківщини. Але кров трупів і наркоманів не насичувала достатньо. І тоді я почала гру.

Читати – https://booknet.com/uk/book/status-mertvii-b245599

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. П.№11 – “Гостросюжетна фантастика”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"