Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

На цій поличці ви знайдете оповідання і повсті для підліткової аудиторії. Фантастика, психологічна проза, пригоди, і, звісно, перші, такі важливі почуття та шлях до усвідомлення самого себе і свого місяця у світі.

Juli Pencil ” Розмови поза реальністю”

Я – тиха й непомітна учениця у класі. У мене немає друзів. Зі мною майже ніхто не спілкується. І… виникає іноді відчуття, неначе усі забувають про моє існування.

Можна сказати, усе змінилося після того, як я зустріла одну дивну дівчину… вона заговорила зі мною.

Вона зайшла у мою реальність.

Читати – https://booknet.com/uk/book/rozmovi-poza-realnstyu-b319244

 

 

 

 

Софі Найтінґейл “Пастка для хакера”

Спеціально для неповнолітніх кіберзлочинців відкрили Експериментальну школу виправного типу, в якій кожний крок контролюється за допомогою чіпів. Чи вдасться здійснити втечу хакеру Баюну та його подрузі Емілії? Чи прийде відплата за здійснені в мережі махінації?

Читати – https://booknet.com/uk/book/pastka-dlya-hakera-b247423

 

 

 

 

 

 

Єва Басіста “Коли одне слово може стати фатальним”

Ця історія про десятикласницю Олю, яка, як більшість її однолітків, живе у світі соціальних мереж, але через один випадок у фізичному світі, дівчина почала зазнавати цькування у віртуальному просторі, що наштовхнуло її на страшний вчинок…

Читати – https://booknet.com/uk/book/koli-odne-slovo-mozhe-stati-fatalnim-b245290

 

 

 

 

 

 

Zinkevych Ihor “Древа життя”

В цьому короткому творі розповідається про складне життя Данила Коропця, хлопчика-дитдомівця і його знайомство в інтернеті з дівчиною Іриною, під ніком “Незнайомка”. Ви дізнаєтесь, до чого призведе це інтернет-знайомство і яку роль воно зіграє в житті кожного з героїв. На сторінках цього твору читач знайде справжнє кохання, дружбу та зраду.

Читати – https://booknet.com/uk/book/dreva-zhittya-b252281

 

 

 

 

 

Ольга Кава “Ден Гуров та дзеркало порталу. Між добром і злом”

Через хворобу астми у Дениса сім’ї Гурових приходиться переїхати до села Сватове. На горищі бабусиної хатинки хлопець знаходить дивне дзеркало, а також дивний смартфон. Через деякий час Денис розуміє, що дзеркало – то є портал у інший магічний світ. З цього моменту хлопець потрапляє у вирій подій, що доводять його до магічного суду за мимовільне визволення лихої сили. Чи виправдають його? Чи сподобається хлопцю магічний світ?

Читати – https://booknet.com/uk/book/dzerkalo-portalu-mzh-dobrom-zlom-b251005

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"