Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

На цій поличці ви знайдете оповідання і повсті для підліткової аудиторії. Фантастика, психологічна проза, пригоди, і, звісно, перші, такі важливі почуття та шлях до усвідомлення самого себе і свого місяця у світі.

Juli Pencil ” Розмови поза реальністю”

Я – тиха й непомітна учениця у класі. У мене немає друзів. Зі мною майже ніхто не спілкується. І… виникає іноді відчуття, неначе усі забувають про моє існування.

Можна сказати, усе змінилося після того, як я зустріла одну дивну дівчину… вона заговорила зі мною.

Вона зайшла у мою реальність.

Читати – https://booknet.com/uk/book/rozmovi-poza-realnstyu-b319244

 

 

 

 

Софі Найтінґейл “Пастка для хакера”

Спеціально для неповнолітніх кіберзлочинців відкрили Експериментальну школу виправного типу, в якій кожний крок контролюється за допомогою чіпів. Чи вдасться здійснити втечу хакеру Баюну та його подрузі Емілії? Чи прийде відплата за здійснені в мережі махінації?

Читати – https://booknet.com/uk/book/pastka-dlya-hakera-b247423

 

 

 

 

 

 

Єва Басіста “Коли одне слово може стати фатальним”

Ця історія про десятикласницю Олю, яка, як більшість її однолітків, живе у світі соціальних мереж, але через один випадок у фізичному світі, дівчина почала зазнавати цькування у віртуальному просторі, що наштовхнуло її на страшний вчинок…

Читати – https://booknet.com/uk/book/koli-odne-slovo-mozhe-stati-fatalnim-b245290

 

 

 

 

 

 

Zinkevych Ihor “Древа життя”

В цьому короткому творі розповідається про складне життя Данила Коропця, хлопчика-дитдомівця і його знайомство в інтернеті з дівчиною Іриною, під ніком “Незнайомка”. Ви дізнаєтесь, до чого призведе це інтернет-знайомство і яку роль воно зіграє в житті кожного з героїв. На сторінках цього твору читач знайде справжнє кохання, дружбу та зраду.

Читати – https://booknet.com/uk/book/dreva-zhittya-b252281

 

 

 

 

 

Ольга Кава “Ден Гуров та дзеркало порталу. Між добром і злом”

Через хворобу астми у Дениса сім’ї Гурових приходиться переїхати до села Сватове. На горищі бабусиної хатинки хлопець знаходить дивне дзеркало, а також дивний смартфон. Через деякий час Денис розуміє, що дзеркало – то є портал у інший магічний світ. З цього моменту хлопець потрапляє у вирій подій, що доводять його до магічного суду за мимовільне визволення лихої сили. Чи виправдають його? Чи сподобається хлопцю магічний світ?

Читати – https://booknet.com/uk/book/dzerkalo-portalu-mzh-dobrom-zlom-b251005

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №28 – “Підліткова проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"