Моя бібліотека. Поличка №26 – “Детектив”

Моя бібліотека. Поличка №26 – “Детектив”

Моя бібліотека. Поличка №26 – “Детектив”

На цій поличці зібрані детективні повісті та оповідання. Детектив може бути дуже різним: трагічним, кримінальним, містичним і навіть трохи казковим. А іноді психологія вбивці навіть важливіша за сам злочин. Розгадуйте загадки разом із героями цих творів.

Ана Пест “В горі та радості”

Андрій звичайний бізнесмен, який мріяв одружитися з коханою дівчиною, створити сім’ю, народити дітей. Та на заваді його сімейного щастя став жахливий випадок – смерть нареченої. На що він здатен, щоб віднайти холоднокровного вбивцю? Які ще підводні камені цієї справи готує для Андрія доля?

Читати – https://booknet.com/uk/book/v-gor-ta-radost-b159079

 

 

 

 

 

 

Олександра Чернобай “В режимі реального часу”

Пряма трансляція ціною в життя. Іноді популярність в соціальних мережах має інший бік. Небезпека може чатувати там, де на неї зовсім не чекаєш.

Слідча Агата Кропивницька з цілком виправданим прізвиськом «Кропива» мала досить скептичне ставлення до блогерства і всього, що його стосується, аж поки не стала свідком реального вбивства під час стріму її подруги. Та на одному злочині все не зупинилося. Слідча навіть не здогадувалася, що віртуальний світ може мати не лише згубну спокусу, а й вирувати підступними задумами, заздрощами, часом – ще й жорстокістю.

Агата має знайти злочинця. І встигнути вона повинна до наступного «вбивчого» прямого ефіру…

Читати – https://booknet.com/uk/book/v-rezhim-realnogo-chasu-b249975

 

Тіна Пак “Рося”

На центральному проспекті міста, біля школи, під колесами автівки гине маленька дівчинка. І таке трапляється вже не вперше. Люди кажуть, що то все через прокляття кульгавого хлопчика, який колись навчався в тій школі, й покінчив з собою, не витримавши знущань однокласників. Але ж, чи правда усе, про що балакають?

Читати – https://booknet.com/uk/book/rosya-b76681

 

 

 

 

 

 

Надія Голубицька “Ляльки Синьої Бороди”

Одного вечора до молодої лікарки Ізи Лесак завітав незнайомець з проханням про допомогу. Вона попливла разом з ним на сусідній острів до таємничої вілли, і те, що вона там побачила, лишило її спокою і сну. Її природня цікавість і дивні речі, які відбуваються на віллі, перетворюють її на справжнього детектива. Вона намагається розгадати таємниці незвичного життя своєї нової пацієнтки, а розкриває цілу низку злочинів.

Читати – https://booknet.com/uk/book/lyalki-sino-borodi-b165528

 

 

 

 

Eva_Basista “Сім відтінків крові”

Ця історія про людину, яка стала вбивцею.

Читати – https://booknet.com/uk/book/sm-vdtnkv-krov-b197506

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №26 – “Детектив”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"