Моя бібліотека. Поличка №22 – “Казки”

Моя бібліотека. Поличка №22 – “Казки”

Моя бібліотека. Поличка №22 – “Казки”

Ця добірка присвячена казкам для найменших читачів. Короткі казкові історії, які захоплять своїми пригодами. Кожен твір повчальний, але без нав’язливої моралі.

Як навчити дитину чуйності? Можливо, треба показати, які емоції відчувають інші люди, чому плачуть чи ображаються? Так і сталося з хлопчиком Михайликом – вихователька забрала його на день до країни кольорових окулярів, де всі почуття як на долоні. Казка розповість, чому навчила хлопчика ця подорож і чи зміниться ставлення до Михайлика в садочку.

Читати – https://booknet.com/uk/book/krana-kolorovih-okulyarv-b163315

 

 

 

 

 

Ірина Ярошенко “Горобчик”

Врятувати чиєсь життя можна по-різному. Іноді, краще нічого не робити, ніж зробити гірше. Перш за все це стосується пташок. Ця історія розповість про те, як поводитися зі “злітками” – пташенятами, що вперше вилетіли з гнізда.

Читати – https://booknet.com/uk/book/gorobchik-b147524

 

 

 

 

 

 

Надія Малафея “Соля та її мрії”

Малесенька Соля дуже хоче зрозуміти, що означає “Мріяти”. Вона вперше бачить сніг, і щодня відкриває для себе світ. Але дівчинка і не здогадується, що вже має справжню, прекрасну мрію…

Казочка для най-найменшеньких.

Читати – https://booknet.com/uk/book/solya-ta-mr-b174431

 

 

 

 

 

 

Фарбулька “Метеликова ромашка”

Шестирічна Марічка хоче довести мамі, що вже доросла, і самостійно йде до лісу – по ягоди та квіти. На незнайомій галявині вона побачила надзвичайно гарних метеликів. Їй теж захотілося літати, як метелик. У цю мить вона саме зірвала велику запашну ромашку, яка виявилась чарівною і перетворила дівчинку на метелика.

А тим часом Марічку вже почали шукати…

Читати – https://booknet.com/uk/book/metelikova-romashka-b233389

 

 

 

 

Стю Слейтерус “Чарівна морквина”

Інколи так буває, що за добрими намірами приховані корисні мотиви, і той хто наче допомагає, насправді і являється причиною всіх проблем. А той, кого винуватять був рятівником. Ця казочка з прихованим підтекстом, і може стати непоганою мотивацією для тих хто не любить овочі.

Читати – https://booknet.com/uk/book/charvna-morkvina-b179624

 

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №22 – “Казки”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"