Моя бібліотека. Поличка №21 – “Романи фентезі”

Моя бібліотека. Поличка №21 – “Романи фентезі”

Моя бібліотека. Поличка №21 – “Романи фентезі”

На цій поличці розмістилися фентезійні романи, які будуть цікаві і дорослим, і молодіжній аудиторії. Кожен роман – двері у цілий світ.

Древній ритуал проведено, Жереб кинуто і тепер абсолютно різні люди повинні зібратися разом — виконати своє призначення. Яким воно буде й що принесе нащадкам давнього зоряного народу? Поділена між трьома цивілізаціями планета Род береже багато старих таємниць. Юна цілителька Агідель хоче їх розгадати та, можливо, починати треба із себе? Вона серед п’ятнадцяти людей, на яких вказав Жереб Долі, й дівчина далеко не жертва обставин. Можливо, вона — їх причина… Це історія про пошук істинного себе, про могутню силу, якій все можливо, і про вибір, що змінює душу.

Читати – https://booknet.com/uk/book/sldom-za-ptahami-doroga-vognyu-b84505

 

 

Ірина Ярошенко “Місячна троянда”

Раз на кілька тисяч років, коли прокидається давнє Зло, щоб знищити усе живе, під світлом Блакитного місяця прокидається магічна квітка, що дарує свою силу тому, хто зможе врятувати світ. Дея і Берт, які приїхали з батьками вклонитися давній магії, стали свідками того, як розпускається Місячна троянда. Але кого вона обрала цього разу? І хто допоможе обраному в цій нелегкій боротьбі?

Читати – https://booknet.com/uk/book/msyachna-troyanda-b229439

 

 

 

 

 

Леся Найденко “Шепіт води”

Що робити, коли твоє уявлення про світ зруйнується? Раптом надприродне стане частиною життя, а сама ти — іграшкою в руках вищих сил. Як врятуватися, якщо не можеш довіряти навіть найріднішим? Коли почуття заганяють у смертельну пастку, і твоя загибель здається єдиним логічним рішенням.

Ставши повнолітньою, Софія Ру долучається до Ради Хранителів — товариства з п’яти сімей, котрі мають оберігати таємницю про русалок у їхньому морі.

Читати – https://booknet.com/uk/book/shept-vodi-b310546

 

 

 

Лія Щеглова “Різдвяна феєрія”

Вдалий корпоратив, гарний настрій та портал в інший світ. Чим не причина дослідити, що там потойбіч? Головний герой вирішує саме так і сміливо вирушає! “Йолка” на голову, пугач, важлива місія, незнаний світ зі своїми законами. Вляпався.

Читати – https://booknet.com/uk/book/rzdvyana-ferya-b76598

 

 

 

 

 

 

Эллин Крыж “Мідне свічадо”

Ця історія про старовинний містичний артефакт Свічадо Правди.

Про те, що інколи повірити своєму серцю важче, ніж чужому судженню.

Про людей, які маючи багатство, владу, блискучу кар’єру, покликання, стикаються з питанням: навіщо все це, якщо любов тебе обминає? І це питання актуальне в усі часи.

Читати – https://booknet.com/uk/book/mdne-svchado-b146082

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №21 – “Романи фентезі”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"