Моя бібліотека. Поличка №14 – “Психологічна проза”

Моя бібліотека. Поличка №14 – “Психологічна проза”

Моя бібліотека. Поличка №14 – “Психологічна проза”

На цій поличці зібрані психологічні оповідання, які мають історичну основу. І які нікого не залишать без емоцій. Бо кожен із нас нещодавно робив на чиєму він боці: своїх співвітчизників, загарбників чи байдужості.

Вона відроджувалася під виглядом банальних нічних жахів і витанцьовувала на підсвідомості своєї жертви страховиська: понівечені тіла — старі й молоді, чоловічі й жіночі й дитячі; вибухи — чорні і брудні; будинки — багаті та бідні, зруйновані та напівзруйновані; одні тільки шпиталі — постійно біло-червоні…

Читати – https://booknet.com/uk/book/pslyasmak-vini-b135333

 

 

 

 

 

 

Анна Дейна “Воїн у білому халаті”

Оповідання про воїна у білому халаті, який подібно до тисяч своїх колег щодня бореться за життя тих, що власним тілом захищають нашу країну…

Читати – https://booknet.com/uk/book/von-u-blomu-halat-b237729

 

 

 

 

 

 

 

Меньшов Олександр “Якого кольору очі Горгони?”

Пережите залишає на нас карби. Іноді їх не видно. А що ж змінилося в людському серці, коли на нас подивилася міфічна Горгона?..

Читати – https://booknet.com/uk/book/yakogo-koloru-och-gorgoni-b80954

 

 

 

 

 

 

 

 

Тоня Калина “Горенько моє кришталевеє”

Я студентка першого курсу. Мене постійно ображали за те, що я іноземка, але я довела, що гідна поваги, незалежно від походження. А ще я бачила справжню зраду. І тепер точно знаю – національність не має значення, коли справа доходить до вчинків людини.

Читати – https://booknet.com/uk/book/gorenko-mo-krishtaleve-b188291

 

 

 

 

 

 

Влада Виговська” Усміхнене сонечко і дві хмаринки”

Оповідання про солдата, якому зовсім скоро доведеться відправитися на війну, аби захищати свою країну від ворога. Він мріє про мир для своєї держави, і на фронті йому доводиться зазнати чимало труднощів. Проте поруч із ним – маленький шматочок щасливого життя, що намальоване на малюночку маленької дівчинки.

Читати – https://booknet.com/uk/book/usmhnene-sonechko-dv-hmarinki-b295744

 

 

 

 

 

Всі книги у “Моїй бібліотеці” – https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

Оригінал статті на Букнет: Моя бібліотека. Поличка №14 – “Психологічна проза”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"