Молодий автор також хоче, щоб його читали!!!

Молодий автор також хоче, щоб його читали!!!

Молодий автор також хоче, щоб його читали!!!

Як не дивно, але зараз на авторів-початківців мало хто звертає увагу. Звісно, перевірені часом автори одразу викликають довіру. Адже ми впевненні, що не втратимо свій час даремно. І це цілком логічно, коли людина бачить багато зірочок чи коментарів її так і тягне прочитати роман й дізнатися, чи дійсно він настільки захоплюючий, як про нього пишуть інші люди.

І ось мій висновок, вони нічим не гірші, а іноді навіть кращі. Зараз я Вам все поясню. Коли тільки починаєш писати, ти вкладаєш максимум сил, намагаєшся все зробити ідеально, щоб кожне речення захоплювало й єдине, що тобі не вистачає так це елементарного досвіду. А він приходить, як відомо лиш з роками та невпинними годинами проведеними за написанням книги.

Тому в мене є велике прохання до Вас, не пропускайте книги із малим рейтингом, а краще взагалі не дивиться на нього. Забудьте, що є перевірені автори. Уявіть, що ви вперше зайшли на сайт, Вам просто сподобалась обкладинка до книги й анотація, ну подумаєш немає коментарів, не зважайте на це, дайте книзі шанс й ви побачите, що молодий автор також вміє захоплювати, а іноді його ідеї, Вас можуть приємно здивувати.

 

Оригінал статті на Букнет: Молодий автор також хоче, щоб його читали!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"