Мені потрібен(на) саме ти!

Мені потрібен(на) саме ти!

Мені потрібен(на) саме ти!

Переглядала блоги на букнеті. І мене осяяла думка, чому б не написати свій – для всіх? 

Ну, по-перше, мені як початківцю потрібна допомога (а зараз увага) Потрібна допомога саме із сторони критиків. Поясню для чого, школу я закінчила років 6 майже назад, більше ніде не навчалась. І поки ви не закидали мене коментарями, одразу відповім: “ні, мені не соромно, що так вийшло, як бачите самі я хочу розвитку і йду до нього, хоч і не великими кроками” 

 

Мої віднедавна опубліковані твори, які знаходяться у процесі до завершення благають, щоб ви їх покритикували. Здорова критика – це теж розвиток, згодні? Мені важлива думка абсолютно кожної людини, яка хоча б анотацію прочитає. Завдяки вашій увазі та коментарям я зможу зрозуміти чи в тому напрямі пишу. Я хочу доноси до інших свої думки, можливо знайду єдино думців, бо в кожному моєму творі буде послання, якщо ти його зрозумієш, дай зворотній зв’язок. Мені це буде приємно. 

По-друге, я розумію, що є багато таких самих початківців, яким так само потрібна допомога. Тому, я записала цей блог, який ви можете використати в своїх інтересах. Якщо ти мене підтримуєш, пиши в коментарях свою думку, а я буду рекомендувати твій твір у своїх соціальних сітях. 

По-третє, я хочу побажати кожному із Вас нескінченного натхнення, здоров’я та успіхів. Я вірю в кожного хто прикладає чималі зусилля для досягнення своєї мрії. Я бажаю усім гарного життя! 

 

Оригінал статті на Букнет: Мені потрібен(на) саме ти!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"