Медіахолдинг Publishers Weekly тепер організує найбільшу книжкову виставку США

Медіахолдинг Publishers Weekly тепер організує найбільшу книжкову виставку США

Медіахолдинг Publishers Weekly оголосив, що цього року проведе нову книжкову виставку у США – U.S. Book Show. Про це вони повідомили у своєму виданні.

 

Дебютний захід, названий U.S. Book Show, триватиме  26-28 травня. Цільова аудиторія – продавці книг, бібліотекарі, видавці та літературні агенти з усіх країн світу. Програмування буде обмежене п’ятьма годинами на день, щоб полегшити подальші роботи в мережі та вечірки, а також для зручності усіх учасників з різних часових поясів у США та світі.

 

«Publishers Weekly залучає лідерські позиції, бренд та маркетинг до світової галузі, що створить основу для успіху нового ярмарку», – заявив Севін Брайерман, виконавчий директор і видавець PW.

 

 «Подія заповнює порожнечу, що залишилася в книговидавничій галузі США. PW має досвід, 150 років експертизи у книжковій галузі та відданість якості», –  наголосив виконавчий директор.

 

Ярмарок проводитиметься завдяки новій фірмовій цифровій платформі, яка сприятиме онлайн-експонентам, презентаціям і мережевим контактам. На додаток до авторських подій Book Buzz та Galleys to-Grab, спрямованих на бібліотекарів та продавців книг, у виставці буде представлена ​​велика професійна програма, в якій буде обговорюватися стан галузі під час пандемії.

 

Одна з цілею організаторів – зробити подію якомога інклюзивнішою. Ціноутворення буде “розумним» і «низьким», сказав Брайерман, щоб зробити захід якомога доступнішим для якнайширшої кількості професіоналів галузі. Брайерман зазначив, що мета U.S. Book Show – залучити учасників з усього спектру галузі, включаючи «малі й середні видавництва, видавництва університетів, продюсерів, дистриб’юторів, постачальників бібліотечних даних та найбільших гравці»”.

 

Автори, що друкуються у видавництві, матимуть спеціальний трек подій, що відповідатиме їхнім потребам.

 

PW буде випускати спеціальні щоденні випуски, присвячені виставців, що міститиме повний перелік подій, новин, профілів авторів, рекламних можливостей тощо.

 

Як стало відомо у грудні 2020 року, найбільша книжкова виставка США BookExpo через коронавірусну кризу припинила своє існування.

 

Оригінал статті на Suspilne: Медіахолдинг Publishers Weekly тепер організує найбільшу книжкову виставку США

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"