Маленький секрет автора. Цитати.

Маленький секрет автора. Цитати.

Маленький секрет автора. Цитати.

Привіт, дорогі книголюби.

   Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Це надихає і дарує радість. Така вже справа автора – ділитися почуттями і переживаннями своїх персонажів. Дуже хочеться вірити, що багато з вас хоч деколи можуть впізнати себе, чи когось зі знайомих в героях моїх творів. Намагаюся робити їх живими, яскравими. Сподіваюся, мені це вдається. Принаймні, не раз ви казали мені щось таке в коментарях. А, якщо мені вдається принести вам хоч якусь практичну користь, то моя радість безмежна.

  А зараз хочу трошки поділитися з вами почуттями не персонажів книг, а власними. Відкрию вам маленький секрет. Чому я пишу книги? Причин є кілька. Одна з них, мабуть головна, це те, що створюючи історію, я сама можу пережити нові, захопливі емоції, яких, часом, бракує в буденному житті. По-справжньому відчуваю всі ті радощі і смуток, які випадають на життєвому шляху моїх персонажів.

    Часто сміюся, або плачу, коли пишу новий розділ. Це непросто, бо вимагає емоційних сил так, наче живеш не одне життя, а одразу кілька. Але, вважаю, що воно того варте. Варте того, щоб витрачати море часу і зусиль задля радості, яку отримую я та мої читачі. Також для мене творчість – це нагода побувати в нових місцях і обставинах, в яких не була в реальному житті. Можливість подорожувати, незважаючи на різні обмеження (в тому числі фінансові, чи карантинні), які, часом, дуже засмучують.

   Дорогі читачі, хочу і далі дарувати вам приємні емоції через свої книги. Дуже потребую вашої підтримки. Поділіться, будь ласка, чому ви читаєте книги? Не тільки мої, взагалі. А, може, також пишете? Чому? Чи любите подорожувати?

  Зараз поділюся цитатами з наступних розділів «Тільки не він»:

 

̶  Не збагну, як могла зустрічатися з тобою. Вірила, що ти хороший. Думала, справді любиш… — сльоза без просу покотилася по щоці. — Яка ж я була сліпа… Ти не можеш любити. Просто не можеш… Як літати. Хоч би як захотів, не полетиш, бо не здатний на це, не маєш крил. Тому і не віриш, що інші можуть. Що хтось може жити по-іншому. Любити дівчину, а не тільки хотіти. — мій голос тремтить, ледве вимовила. Витерла сльози. Співенко враз змінився на обличчі. Посерйознішав. Крутнув головою.

̶  Наталь…

̶  Випусти мене, Романе. Не добивай. Мені і так паскудно. Більше не можу… — ледь чутно промовила.»

 

«̶  Шеф! Шефе! Не бий його, прошу! Нічого він не розляпає, я йому не дам! Правда, Ілюха? — запитав друга. — Ти ж будеш тримати язик за зубами? То не наше діло. Сказано мовчати, то хіба важко?

̶  Важко… — відповів Ілля.

̶  Зараз я тобі покажу, як лізти в чужі справи, лайно ти невдячне! Забув уже який борг я тобі списав, бо ти просив?! Скільки твоїх косяків вибачав? А ти, так? — прогримів потужний голос турка. Щось грюкнуло, забряжчало. Я ще гірше злякалася. Застигла.

̶  Не треба! Прошу, Джамале, облиш дурня! — вигукнув третій.

̶  Не бий! Все, все! Я мовчу! Роби, що хочеш! — почав просити той Ілля. — Зрештою, та мала багатійка, мабуть, і не розраховує на любов до гробу. Навряд, чи одного тебе має. Погуляєте й розбіжитеся. Кому, яка шкода від твоєї брехні? Хай вірить.»

 

«̶  Нейлан, як тобі острів? — спокійно запитує.

̶  Наталя. Мене звуть Наталя. — сердито виправила хлопця. — Як ти знайшов мене? Що тут забув? — чоловік підтиснув губи, зітхнув. Встав з крісла і почав іти до мене. Я злякано відступила на крок назад. Він спокійно промовив:

̶  Нейлан, мені не довелося тебе шукати. То я купив цю путівку. Навмисне… — моє серце закалатало ще дужче. От, дурепа! Як я могла повірити, що Нілюфер виграла таку подорож від косметичної фірми? Господи… Це, що виходить? Вони заодно? Якась банда? Вона шукає дівчат, а він їх… Що він зі мною зробить? О, люди… Тремтячими руками я почала шукати одяг у валізі. Треба тікати. Але не робити ж це в нічній сорочці. Джамал повільно зайшов до мене в кімнату і каже:

̶  Заспокойся. Далеко не втечеш. Твої гроші і документи в мене.»

********************************

Щиро запрошую до читання. Дуже цікаво, що думаєте про цю історію.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Маленький секрет автора. Цитати.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"