Меню

Літ дайджест V3.0

Букнет Літ дайджест V3.0

Літ дайджест V3.0

Всім доброго часу доби! Новий місяць = новий допис.

2. Презентую вам заключне оповідання про пригоди козака Мамая: Протистояння. Розділи виходитимуть тричі на тиждень: пн-ср-пт, без перерв на подуматидописати. Історія вжек дописана! По традиції нова частина більша за попередню. І химерніша. Але інтриги, неочікувані повороти та фірмовий екшн присутній.

3. Нарешті нас 101! Довгі десять місяців я йшов до своєї першої сотні. І, якщо чесно, я радий, що шлях був саме таким: складним, повним випробувань. Але тим цінніший для мене кожний підписник. Дякую, що ви зі мною! Дякую з відгуки! Стараюсь для вас! Хто ще не підписаний – ставайте частиною маленької читацької сім’ї, тицьнувши сюди! Далі будуть нові історії. Але спойлерити – гріх!

4. По традиції кілька літературних андердогів для розуміння, що не все те золото, що блистить. Нагадаю, що історії читав або ще читаю і раджу вам, дорогі читачі цього допису. Попередні рекомендації знайдете тут і тут.

Пугач від Ірини Ярошенко. Становлення майбутнього супергероя у наших реаліях. Легкий стиль за що я й полюбив цю історію. Читається на одному подиху. Ще мені сподобалась логічність історії. Хто сумує за ламповими історіями про героїв та їх становлення… Ну, ви зрозуміли куди вам.

Громада. Стиль нового автора, Тараса Мельника чіпляє з перших рядків. Мене точно зачепив. Напруження та безвихідь відчуваються з кожного рядка. Події в книзі зачіпають події Україно-російської війни (так, саме вона в нас йде, хто б що не квакав). Тобто, тема важлива й актуальна. Я все ще читаю і те, що я читаю – захоплює з перших рядків.

Невідомий Кордон. Марина Гайдар гарно робить не лише обкладинки. Ще в неї виходить занурювати в атмосферу пригод інтриг та містики. Підкуповує в першу чергу герой – дезертир, що намагається втекти не лише від переслідувачів, а й від страхів побаченого на війні. Але герой знаходить не того роботодавця і пригоди не завершуються. Все-все, замовкаю, біжіть читати…

Дарксіті. Не очікував зустріти нуар на букнеті, тож приємно здивований роботою талановитого Остапа Соколюка. Мені роман навіяв атмосферу міста гріхів. Тут все по канону, автор чітко прописав героїв та красиво занурює в похмурий антураж, де з світлого лише вогник від запальнички. Однозначно раджу фанатам жанру, а також всім бажаючим ознайомитись: що то за риба така – неонуар.

Яр та селище виродків. Якщо піддатись ностальгії та захотіти чогось в стилі олдскульного пригодницького фентезі, коли писали не для гаманця, а для тонких поціновувачів – Володимир Слободян має для вас хорошу лампову історію. Але обережно, можна всплакнути від ностальгії.

Це поки (поки) все. Якщо вам мало книг – переходьте на сторінку Оксани Кириченко та її книги: Books review або на телеграм канал Остапа Соколюка: Книгохакінг.

Ще запрошую вас нашу дружню сімейку Адамсів, котру ще можна знайти під назвою: Букнет Майстерня. Дискурси, новини, мемчики – все на будь-який літературний смак.

Всім добра!

Оригінал статті на booknet.com: Літ дайджест V3.0

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення