Меню

Літнет : читати чи писати ?

Букнет Літнет : читати чи писати ?

Літнет : читати чи писати ?

Літнет для мене став відкриттям не лише як для автора, але й як для книгомана. Я надзвичайно приємно вражена кількістю гідного чтива в талановитих, молодих ( не по віку, а по стану душі та творчості ) авторів. 

Не все мені дається легко, але маю правило – якщо робота не зачепила з перших слів, то я себе не силую і лишаю її ( або на потім, або на ніколи ). Проте, вирішила, що буде чесно писати коментарі і відгуки в будь-якому разі. Таким чином, даючи автору розуміння того, що кожен твір, призначений для своєї аудиторії. 

За декілька днів перелопатила багатенько публікацій і в цілому лишилась задоволеною. Навідміну від інших подібних порталів (Wattpad, Surgebook), де переважна кількість користувачів піділітки і діти, і надзвичайно важко знайти автора який пише не про свої походи в школу і на танц-вечір, а про якісь більш суттєві речі. Я ні в якому разі не проти того, щоб діти і підлітки творили. Сама така була і писала-писала-писала, а тепер – маю який не який досвід і навички. Проте саме на Litnet я знайшла масу дорослих авторів, і по-справжньому смачних творів. 

Ще я взяла собі за звичку кожного дня заглядати в “Новинки”. 1. Там є багато цікавого. 2. Мені, особисто, на початках трохи бракувало уваги до моїх творів, і трішки опускались руки. Як і будь якому автору, мені хотілось визнання чи, бодай, уваги. І оскільки я не терплю клянчити ( так-так, зустрічала і таких ), а реклама в соц.мережах була дещо повільною, то я засмучувалась і припускалась думки, що моя книга не така вже й цікава. І пишу я “ні о чом”. Поки аж сторінка трохи розкрутилась і з’явились хороші відгуки. Тому я і прийняла рішення – трохи ” поволонтерити “, вселити в авторів-початківців і в нові твори ” старожилів” надію в портал, тим самим показавши, що тут постійно є рух. 3. Втім, ( буду відвертою до кінця ) правило взаємної допомоги не відміняв ніхто. І коментування та цикання на зірочки, також. Хіхі.

А що ви думаєте про цей портал ? Як, зазвичай, його використовуєте ? Суто для публікації власної творчості, чи для пошуку цікавих книг ? Якими принципами керуєтесь ? Кого любите читати ?

Оригінал статті на litnet.com: Літнет : читати чи писати ?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення