Літератори з кропивницького «Степу» зустрілися зі студентами медичного коледжу

Літератори з кропивницького «Степу» зустрілися зі студентами медичного коледжу

У Кропивницькій центральній міській бібліотеці імені Володимира Панченка відбувся літературний вечір.

Спікери – письменниці з Кіровоградського обласного літературного об’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного Ольга Полевіна, Ніна Даниленко, Тетяна Микитись, Галина Суржок. Аудиторія – студенти і викладачі місцевого медичного коледжу та працівники бібліотеки. Вони дізналися про історію недавно випущеної «Степом» книжки «Яблука з матусівського саду». Це спогади про відомого письменника Віктора Погрібного, який був головою «Степу» майже півстоліття, та рецензії на його вірші і новели. Очільниця «Степу» Ольга Полевіна показала і прокоментувала інші колективні збірки «Степу» (за рік їх випущено 7), а також літературні журнали з творами членів літоб’єднання. Тетяна Микитась прочитала вірші і своє нове есе на воєнну тематику. Ніна Даниленко і Галина Суржок стисло окреслили інтриги своїх оповідань і запропонували студентам відгадати розвиток подій та фінали цих творів.

Письменниці зазначили, що злет у творчості та видавничій діяльності зумовлений інтенсивною студійною роботою «Степу». Ольга Полевіна і редактор альманаху «Степ» Олександр Архангельський дають літераторам завдання, узгоджують та редагують тексти дистанційно, і такі сеанси часто проходять як захоплива гра.

Ніна Даниленко

ugorod.kr.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Літератори з кропивницького «Степу» зустрілися зі студентами медичного коледжу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"