Меню

Ліки від кохання

Букнет Ліки від кохання

Ліки від кохання

Вітання! У цей морозний день хочу поділитися з вами черговою рекомендацією книжки, що мені сподобалася — «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома.

 

Анотація

Зручне крісло у напівзатемненому кабінеті, уважний психотерапевт, який вислухає всі ваші спогади і вирішить усі проблеми… Вас ніколи не цікавило, як це працює насправді? Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі — одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, що на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем…

 

Усі історії різні, але мають спільне — вони трапляються з багатьма із нас. Лікар Ялом до кожного свого пацієнта шукає особливий підхід, щоразу застосовуючи різні методи, долає психологічні бар’єри, шукаючи емоції, здатні сколихнути людину та направити її на шлях до змін на краще. Він не ставить діагнозів, він спілкується і у своєму спілкуванні допомагає підопічним самостійно осягнути суть і корінь власних проблем та віднайти вихід. Ідея їхнього представлення суспільству полягає у тому, щоб ми подивилися на те, що буває з іншими, та зрозуміли, що більшість із цих проблем насправді виліковні. Усе залежить лише від нас — нашої волі, бажання, прагнення.

«Свобода не лише вимагає від нас відповідальності за наше життя та всі рішення, які ми ухвалюємо, але також створює умови, коли зміни потребують від нас вольових вчинків».

Постійна праця над собою – запорука нашого щасливого життя. Саме це я почерпнула з книги. Найважливіші питання — ключ до розуміння методів лікаря Ялома — висвітлені ще у передмові, а далі, в оповіданнях, йде закріплення матеріалу та усвідомлення, що кожне його слово є зваженим, обґрунтованим та несе… мудрість.

«Ялом у черговий раз підтверджує, що в правильних руках матеріал терапії може бути захопливішим за художню літературу».

New York Times

Я погоджуюсь із цим формулювання та маю на черзі «Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді» та «Шопенгауер як ліки».

Рекомендую.

Оригінал статті на litnet.com: Ліки від кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення