“Ляльковод” – чесний відгук!

“Ляльковод” – чесний відгук!

“Ляльковод” – чесний відгук!

Усім привіт! Після читацького марафону я обіцяла написати кілька відгуків на книги, які мені припали до душі. І сьогодні (не минуло й ста років) мова йтиме про “Ляльковод” від Таліани.

Я не вмію писати відгуки без спойлерів, але намагатимусь не відкривати вам усі таємниці автора)))

Кому сподобається книга? Усім поціновувачам трилерів і любовних романів. Причому кожен сам для себе обере домінуючий жанр.

Я побачила у ній психологічний трилер, що розбирає на кісточки відносини людей, викриває їхніх тарганів у головах і змушує замислитись «а в мені є щось схоже?».

Історія починається зі знайомства жінки і чоловіка. У кожного з них є своя історія. Головна героїня – дружина, мати, творча особистість, закута у рамки буденності.  Інколи я спостерігала за її поведінкою і думала: «Ну ти серйозно? Що з тобою не так?». В інші моменти вона викликала в мені відчуття гордості за всю жіночу половину людства.

Головний герой – це людина, про яку ви скажете: «Все з ним зрозуміло». Але сказати щось подібне ви зможете тільки тоді, коли дочитаєте історію до кінця.

Автор вибрала напрочуд  цікаву тему. Ви зможете поринути у небезпечне кохання, якщо захочете. А можете роздивлятись під мікроскопом нездорові відносини і винести щось для себе із отриманих знань.  В будь-якому випадку книга не залишить вас байдужими.

А в кінці ви знайдете слова автора. В них Таліана розкаже вам, чому обрала саме такий кінець історії. Не забувайте, в коментарях до книги можна посперечатись з автором, якщо ви не згодні з її баченням))))))

Окремо варто відзначити описи. Вони легкі і ненав’язливі, однак побудують у вашій уяві шматочок світу, який оточує героїв. Вам навіть не доведеться напружуватись, автор усе зробить за вас.

І останній привід прочитати “Ляльковод” Таліани – це обкладинка! Стильно, лаконічно і в тему – все, як я люблю!

P.S.: Окрема вдячність автору за епіграфи до глав! 

Оригінал статті на Букнет: “Ляльковод” – чесний відгук!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"