“Ляльковод” – чесний відгук!

“Ляльковод” – чесний відгук!

“Ляльковод” – чесний відгук!

Усім привіт! Після читацького марафону я обіцяла написати кілька відгуків на книги, які мені припали до душі. І сьогодні (не минуло й ста років) мова йтиме про “Ляльковод” від Таліани.

Я не вмію писати відгуки без спойлерів, але намагатимусь не відкривати вам усі таємниці автора)))

Кому сподобається книга? Усім поціновувачам трилерів і любовних романів. Причому кожен сам для себе обере домінуючий жанр.

Я побачила у ній психологічний трилер, що розбирає на кісточки відносини людей, викриває їхніх тарганів у головах і змушує замислитись «а в мені є щось схоже?».

Історія починається зі знайомства жінки і чоловіка. У кожного з них є своя історія. Головна героїня – дружина, мати, творча особистість, закута у рамки буденності.  Інколи я спостерігала за її поведінкою і думала: «Ну ти серйозно? Що з тобою не так?». В інші моменти вона викликала в мені відчуття гордості за всю жіночу половину людства.

Головний герой – це людина, про яку ви скажете: «Все з ним зрозуміло». Але сказати щось подібне ви зможете тільки тоді, коли дочитаєте історію до кінця.

Автор вибрала напрочуд  цікаву тему. Ви зможете поринути у небезпечне кохання, якщо захочете. А можете роздивлятись під мікроскопом нездорові відносини і винести щось для себе із отриманих знань.  В будь-якому випадку книга не залишить вас байдужими.

А в кінці ви знайдете слова автора. В них Таліана розкаже вам, чому обрала саме такий кінець історії. Не забувайте, в коментарях до книги можна посперечатись з автором, якщо ви не згодні з її баченням))))))

Окремо варто відзначити описи. Вони легкі і ненав’язливі, однак побудують у вашій уяві шматочок світу, який оточує героїв. Вам навіть не доведеться напружуватись, автор усе зробить за вас.

І останній привід прочитати “Ляльковод” Таліани – це обкладинка! Стильно, лаконічно і в тему – все, як я люблю!

P.S.: Окрема вдячність автору за епіграфи до глав! 

Оригінал статті на Букнет: “Ляльковод” – чесний відгук!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"