“Ляльковод” – чесний відгук!

“Ляльковод” – чесний відгук!

“Ляльковод” – чесний відгук!

Усім привіт! Після читацького марафону я обіцяла написати кілька відгуків на книги, які мені припали до душі. І сьогодні (не минуло й ста років) мова йтиме про “Ляльковод” від Таліани.

Я не вмію писати відгуки без спойлерів, але намагатимусь не відкривати вам усі таємниці автора)))

Кому сподобається книга? Усім поціновувачам трилерів і любовних романів. Причому кожен сам для себе обере домінуючий жанр.

Я побачила у ній психологічний трилер, що розбирає на кісточки відносини людей, викриває їхніх тарганів у головах і змушує замислитись «а в мені є щось схоже?».

Історія починається зі знайомства жінки і чоловіка. У кожного з них є своя історія. Головна героїня – дружина, мати, творча особистість, закута у рамки буденності.  Інколи я спостерігала за її поведінкою і думала: «Ну ти серйозно? Що з тобою не так?». В інші моменти вона викликала в мені відчуття гордості за всю жіночу половину людства.

Головний герой – це людина, про яку ви скажете: «Все з ним зрозуміло». Але сказати щось подібне ви зможете тільки тоді, коли дочитаєте історію до кінця.

Автор вибрала напрочуд  цікаву тему. Ви зможете поринути у небезпечне кохання, якщо захочете. А можете роздивлятись під мікроскопом нездорові відносини і винести щось для себе із отриманих знань.  В будь-якому випадку книга не залишить вас байдужими.

А в кінці ви знайдете слова автора. В них Таліана розкаже вам, чому обрала саме такий кінець історії. Не забувайте, в коментарях до книги можна посперечатись з автором, якщо ви не згодні з її баченням))))))

Окремо варто відзначити описи. Вони легкі і ненав’язливі, однак побудують у вашій уяві шматочок світу, який оточує героїв. Вам навіть не доведеться напружуватись, автор усе зробить за вас.

І останній привід прочитати “Ляльковод” Таліани – це обкладинка! Стильно, лаконічно і в тему – все, як я люблю!

P.S.: Окрема вдячність автору за епіграфи до глав! 

Оригінал статті на Букнет: “Ляльковод” – чесний відгук!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"