Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

До Ковельської центральної бібліотеки завітали гості, які вже не вперше зустрічаються з місцевими читачами. Це Микола Мартинюк – письменник, літературний критик, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук, доцент, лауреат міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя, член Національної спілки журналістів України, директор видавництва «Твердиня». Про це пише shackijkraj.com.

Сьогодні пан Микола супроводжував відому українську письменницю Дару Корній, яка презентувала свої нові твори та книги, що вийшли додатковими тиражами і в оновлених обкладинках.

Мольфарка українського слова, золота письменниця України (2016), королева українського фентезі, мавка, – як тільки не називають сучасну львівську письменницю родом із Лесиного краю – Дару Корній поціновувачі її творчості. Особливий казковий світ, таємничі волинські ліси й озера надихають на дослідження дохристиянської міфології, праукраїнських вірувань, етнографії, казок і народних традицій. У творах письменниці переплітається прадавня українська містика, історія, психологія і життя, яке постійно підкидає уважному автору літературні сюжети.

За свою десятирічну письменницьку кар’єру Дарі Корній удалося досягнути беззаперечного успіху: тричі стати лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова».

2020 року із 30 робіт, висунутих на здобуття «Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва», перемогу здобула Дара Корній та її три книги «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи», «Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники».

За короткий період творчості вона прославилася на всю Україну. Її твори вийшли загальним накладом 200 тисяч примірників. Книги Дари Корній, які є у фонді Ковельської центральної бібліотеки, були представлені на виставці.

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

На зустріч із львівською письменницею завітали любителі книги та шанувальники творчості Дари Корній. Не можна не погодитись зі словами гості, що зустрічі такого типу потрібні не лише майстрам слова, а й читачам, оскільки найбільше важить – спілкування між людьми, яке надихає одних до творчості, а інших – до прочитання та аналізу, що разом становлять важливий творчий процес.

Ковельська центральна бібліотека

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами
Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"