Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

До Ковельської центральної бібліотеки завітали гості, які вже не вперше зустрічаються з місцевими читачами. Це Микола Мартинюк – письменник, літературний критик, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук, доцент, лауреат міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя, член Національної спілки журналістів України, директор видавництва «Твердиня». Про це пише shackijkraj.com.

Сьогодні пан Микола супроводжував відому українську письменницю Дару Корній, яка презентувала свої нові твори та книги, що вийшли додатковими тиражами і в оновлених обкладинках.

Мольфарка українського слова, золота письменниця України (2016), королева українського фентезі, мавка, – як тільки не називають сучасну львівську письменницю родом із Лесиного краю – Дару Корній поціновувачі її творчості. Особливий казковий світ, таємничі волинські ліси й озера надихають на дослідження дохристиянської міфології, праукраїнських вірувань, етнографії, казок і народних традицій. У творах письменниці переплітається прадавня українська містика, історія, психологія і життя, яке постійно підкидає уважному автору літературні сюжети.

За свою десятирічну письменницьку кар’єру Дарі Корній удалося досягнути беззаперечного успіху: тричі стати лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова».

2020 року із 30 робіт, висунутих на здобуття «Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва», перемогу здобула Дара Корній та її три книги «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи», «Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники».

За короткий період творчості вона прославилася на всю Україну. Її твори вийшли загальним накладом 200 тисяч примірників. Книги Дари Корній, які є у фонді Ковельської центральної бібліотеки, були представлені на виставці.

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

На зустріч із львівською письменницею завітали любителі книги та шанувальники творчості Дари Корній. Не можна не погодитись зі словами гості, що зустрічі такого типу потрібні не лише майстрам слова, а й читачам, оскільки найбільше важить – спілкування між людьми, яке надихає одних до творчості, а інших – до прочитання та аналізу, що разом становлять важливий творчий процес.

Ковельська центральна бібліотека

Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами
Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Львівська письменниця Дара Корній познайомила ковельчан зі своїми новими книгами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"