Луганщина: письменниця провела творчі зустрічі із захисниками на передовій

Луганщина: письменниця провела творчі зустрічі із захисниками на передовій

Світлана Талан — почесний громадянин Сєвєродонецька та Березівської територіальної громади, звідки вона родом. Про це пише golos.com.ua.
Одна з нагород майстрині слова — «Золотий письменник України», яку отримують автори, чиї наклади перевищують 100 тисяч примірників видань, написаних українською мовою.
Книжки Світлани Талан відомі не лише в Україні, а й за кордоном. До речі, на окупованій частині Донбасу її творчість під суворою забороною.
Письменниця створює романи у жанрі «реальні історії», які їй підказує саме життя. Всі вони — на гостросоціальну тематику, незмінним залишається одне: головною героїнею її книжок є жінка-українка — сильна духом, зворушлива, ніжна, чуттєва. Іноді героїня цих творів помиляється, але її завжди веде за собою кохання: до чоловіка, до дітей, до Батьківщини.
Світлана Талан, яка є членом Національної спілки письменників України з жовтня 2014 року, постійно проводить творчі зустрічі з читачами й займається волонтерською діяльністю. Нею було ініційовано проведення Всеукраїнських акцій зі збору книжок для бійців, за її участі започатковані бібліотеки в районі проведення ООС.
Під час новорічних свят та Різдва Світлана Талан провела творчі зустрічі з військовослужбовцями на передових позиціях у районі проведення ООС. Виїзди письменниці до військових підрозділів були організовані за сприяння Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва Сєвєродонецька.
«Відбулася чергова поїздка в зону ООС до наших захисників, — зазначила письменниця, ділячись враженнями від зустрічей. — Усі подарунки, смаколики, малюнки та вироби дітей, листи та вітання, що були надіслані з усіх регіонів України, — передані мною за призначенням. Передаю від бійців і від себе особисто кожному з небайдужих українців величезне людське спасибі! Подарунки розрадили їх серед щоденної небезпеки, дитячі малюнки стануть оберегами. Разом до перемоги! Добрі справи робимо разом!»
Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Луганщина: письменниця провела творчі зустрічі із захисниками на передовій

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Суд за позовом Портнова заборонив минулорічні заходи зі вшанування Липи, Самчука та Кубійновича

За позовом Андрія Портнова Окружний адмінсуд Києва заборонив КМДА відзначати річниці днів народжень Юрія Липи, Уласа Самчука, Володимира Кубійовича та низки інших відомих діячів. Про це

Візуально-пластична історія українського театру в книжках

Якщо вас цікавить сценографія чи театральний костюм, ви, звичайно ж, підете дивитися виставу в театр. Або сходите в галерею чи музей на виставку робіт когось з театральних художників. Т

Стала відомою реакція викладачів і студентів університету Драгоманова з приводу дописів…

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ НПУ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА

Викладач кафедри культурології та філософської антропології Євгенія Більченко декілька днів тому опублікув

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Перейти до блогу