Лондонський книжковий ярмарок відбудеться онлайн

Лондонський книжковий ярмарок відбудеться онлайн

Онлайн події Лондонської книжкового ярмарку пройдуть у червні цього року,  аудиторні події  програми переносять на 2022 рік. Про це повідомляють на офіційному сайті виставки.

 

У зв’язку з надзвичайною ситуацією із коронавірусом COVID-19  Лондонський книжковий ярмарок відбудеться цьогоріч лише в онлайн форматі. Попередньо планувалось, що виставка пройде у гібридному форматі (частина подій онлайн, частина —  офлайн) як цьогорічний Книжковий Арсенал. Аудиторний формат Лондонського ярмарку відновиться наступного року, попередньо з 5 по 7 квітня.

 

Читати ще: «Х Книжковий Арсенал змінює дати проведення»

 

Організатори зазначають, що в онлайн форматі виставка відбудеться з 7 до 14 червня, а також частина подій відбудуться наприкінці червня цього року. Детальніший розклад та програму подій оголосять найближчими тижнями.

 

Ключовими темами ярмарку буде висвітлення змін книжкової індустрії, створення можливостей для залучення ще більшої аудиторії до нетворкінгу та обміну досвідом, включно з можливостями для комунікації між відвідувачами, видавцями, дистриб’юторами книжок, авторами, літагентами та іншими учасниками ринку.

 

«Зі смутком повідомляю , що ми переносимо аудиторний формат Лондонського книжкового ярмарку на 2022 рік. За останні кілька місяців ми разом з учасниками, стейкхолдерами та радою Advisory Board проаналізували кілька можливих сценаріїв проведення виставки. Міркуючи над найкращим рішенням для книжкової індустрії, ми хотіли надати учасникам та відвідувачам якомога більшої видимості, але водночас і враховували виклики глобальної пандемії. Оскільки сфера туризму та процес вакцинації все ще у нестабільному стані, стає очевидним те, що цьогоріч ми не можемо дозволити собі проведення ярмарку у офлайн форматі.

 

Ми щиро сподіваємось, що цифровий формат подій, що відбудуться у червні, буде максимально гнучким та цінним для всіх, і дасть змогу залучити навіть більшу міжнародну аудиторію. Лондонський книжковий ярмарок в онлайні забезпечить індустрію динамічною програмою з безліччю можливостей для нових знайомств.»  — зазначає Енді Вентіс, директор Лондонського книжкового ярмарку, спеціально для The Hub.

 

Учасники, що уклали угоди для представлення на аудиторному ярмарку у 2021 році можуть перенести частину оплати на участь у цифровому ярмарку і решту на 2022 рік. Або ж перенести свою участь повністю на офлайн виставку у квітні 2022 року. Відвідувачі матимуть змогу долучатись до онлайн подій безплатно.

 

Нагадаємо, що Болонський книжковий ярмарок також перейшов в онлайн.

 

Оригінал статті на Suspilne: Лондонський книжковий ярмарок відбудеться онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"