Лондонський книжковий ярмарок відбудеться онлайн

Лондонський книжковий ярмарок відбудеться онлайн

Онлайн події Лондонської книжкового ярмарку пройдуть у червні цього року,  аудиторні події  програми переносять на 2022 рік. Про це повідомляють на офіційному сайті виставки.

 

У зв’язку з надзвичайною ситуацією із коронавірусом COVID-19  Лондонський книжковий ярмарок відбудеться цьогоріч лише в онлайн форматі. Попередньо планувалось, що виставка пройде у гібридному форматі (частина подій онлайн, частина —  офлайн) як цьогорічний Книжковий Арсенал. Аудиторний формат Лондонського ярмарку відновиться наступного року, попередньо з 5 по 7 квітня.

 

Читати ще: «Х Книжковий Арсенал змінює дати проведення»

 

Організатори зазначають, що в онлайн форматі виставка відбудеться з 7 до 14 червня, а також частина подій відбудуться наприкінці червня цього року. Детальніший розклад та програму подій оголосять найближчими тижнями.

 

Ключовими темами ярмарку буде висвітлення змін книжкової індустрії, створення можливостей для залучення ще більшої аудиторії до нетворкінгу та обміну досвідом, включно з можливостями для комунікації між відвідувачами, видавцями, дистриб’юторами книжок, авторами, літагентами та іншими учасниками ринку.

 

«Зі смутком повідомляю , що ми переносимо аудиторний формат Лондонського книжкового ярмарку на 2022 рік. За останні кілька місяців ми разом з учасниками, стейкхолдерами та радою Advisory Board проаналізували кілька можливих сценаріїв проведення виставки. Міркуючи над найкращим рішенням для книжкової індустрії, ми хотіли надати учасникам та відвідувачам якомога більшої видимості, але водночас і враховували виклики глобальної пандемії. Оскільки сфера туризму та процес вакцинації все ще у нестабільному стані, стає очевидним те, що цьогоріч ми не можемо дозволити собі проведення ярмарку у офлайн форматі.

 

Ми щиро сподіваємось, що цифровий формат подій, що відбудуться у червні, буде максимально гнучким та цінним для всіх, і дасть змогу залучити навіть більшу міжнародну аудиторію. Лондонський книжковий ярмарок в онлайні забезпечить індустрію динамічною програмою з безліччю можливостей для нових знайомств.»  — зазначає Енді Вентіс, директор Лондонського книжкового ярмарку, спеціально для The Hub.

 

Учасники, що уклали угоди для представлення на аудиторному ярмарку у 2021 році можуть перенести частину оплати на участь у цифровому ярмарку і решту на 2022 рік. Або ж перенести свою участь повністю на офлайн виставку у квітні 2022 року. Відвідувачі матимуть змогу долучатись до онлайн подій безплатно.

 

Нагадаємо, що Болонський книжковий ярмарок також перейшов в онлайн.

 

Оригінал статті на Suspilne: Лондонський книжковий ярмарок відбудеться онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"