Лондонська бібліотека підрахувала свій внесок в британську економіку — це мільйони щороку

Лондонська бібліотека підрахувала свій внесок в британську економіку — це мільйони щороку

Основне джерело доходу Британської бібліотеки, яка є благодійною установою, членські внески. Для приватної особи такий квиток коштує 600 євро на рік. Результат використання її ресурсів щорічно для творчих індустрій вражає: 700 книг, 15 000 статей, 430 сценаріїв та майже 500 робочих місць існують завдяки спільноті.

У травні цього року Лондонській бібліотеці виповнюється 180 років. Напередодні ювілею організація замовила незалежний звіт, який порахував її вплив на економіку Великобританії. Спеціалісти оцінили внесок бібліотеки у 21,3 мільйона фунтів стерлінгів щорічно (24,6 мільйона євро).

Що все це означає, у своєму телеграм-каналі пояснила експертка Інна Білоножко, яка зараз вивчає міжнародний видавничий бізнес за програмою Лондонського університету Сіті:

“Основне джерело доходу Лондонської бібліотеки — пожертви та продаж членських квитків. Для приватної особи членство коштує 510 фунтів на рік (600 євро), для шкіл, університетів та корпоративних клієнтів діють інші розцінки. Щорічно бібліотека продає близько 7000 таких квитків”.

Також є можливість придбати собі довічне членство. Його вартість залежить вашого від віку на момент купівлі. Наприклад, для людини віком 30-34 років це коштує 21 300 фунтів (25 000 євро), віком 75-79 років 4100 фунтів (4800 євро).

Вплив бібліотеки здебільшого визначається діяльністю цих 7000 власників членських квитків. Щорічно вони видають 700 книг, публікують 15 000 статей та готують 430 сценаріїв. До епідемії коронавірусу третину творчого процесу ці культурні діячі пов’язували з тим, що збирали у бібліотеці матеріали та використовували її як робочий простір.

Вагомий внесок дають і створені для креативної індустрії штатні робочі місця — їх майже 500.

Що відомо

Лондонська бібліотека — найбільша у світі платна бібліотека, яка видає книги за абонементом. Це одна з головних літературних установ Великобританії. Її колекція налічує близько мільйона одиниць.

Оригінал статті на Читомо: Лондонська бібліотека підрахувала свій внесок в британську економіку — це мільйони щороку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"