«Леся Українка: 150 імен» та презентація 14-томника творів

«Леся Українка: 150 імен» та презентація 14-томника творів

Передпоказ Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» та презентація 14-томника творів письменниці


24 лютого 2021 року о 17:45 запрошуємо ЗМІ першими побачити масштабний Мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен» з нагоди дня народження видатної культурної діячки Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки). Місце проведення: Національний центр «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). 
У рамках події представники ЗМІ зможуть: 


  • Взяти участь у кураторських екскурсіях експозицією проєкту «Леся Українка: 150 імен».
  • Побачити репетиційний показ Re:post-опера «LE» режисера Влада Троїцького та формації NOVA OPERA.
  • Поспілкуватися з організаторами виставки: представниками Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства з питань мистецтв і мистецької освіти та творцями ювілейної айдентики з digital-агенцією Postmen, партнерами міністерства в рамках підготовки до ювілею письменниці.

Для акредитації представників ЗМІ необхідно заповнити електронну форму.

25 лютого 2021 року о 15:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Укрінформ), відбудеться офіційна презентація повного видання у 14-ти томах творів Лесі Українки.
Презентація 14-томника стане центральною змістовною подією ювілейного року Лесі Українки, до якої Україна йшла 50 років. Адже попереднє «повне» видання було цензурованим і складає 12 томів. Натомість пропоноване 14-томне видання суттєво відрізняється від попередніх п’яти спроб оприлюднити зібрані твори Лариси Косач-Квітки. Принципова відмінність видання — це максимальна увага до рукописів Лесі Українки, зокрема, до чернеток, які відкривають завісу над таємницями творчого процесу.
Для акредитації представників ЗМІ необхідно заповнити електронну форму.
Просимо звернути УВАГУ, що без підтвердження з боку організаторів, акредитація недійсна. Сподіваємося на ваше розуміння, адже ми дбаємо про дотримання карантинних обмежень і ваше здоров’я!
За додатковою інформацією та коментарями пропонуємо звернутися до пресслужби за телефоном: 098 699 82 65 

Джерело: litcentr.in.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Леся Українка: 150 імен» та презентація 14-томника творів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"