Кінець місяця, новий сезон і наслідки…

Кінець місяця, новий сезон і наслідки…

Кінець місяця, новий сезон і наслідки…

Мій останній пост був написаний 27 днів назад і з того часу ситуація не помінялась. Незважаючи на моє повернення у світ художньої літератури( я знову почала читати її), незважаючи на хороший настрій та яскраві емоції із-за виходу нових сезонів улюблених серіалів, моє натхнення і досі не повернулось. За останній місяць я не написала ні одного рядочка до роману, повністю погрузившись в роботу над блогом “Тowards Ideal’s”. Я повністю віддаюсь йому, пишу відгуки на книги, які читаю. Пишу пости, ділячись своїми емоціями і на цьому все…

Але із Букнету я нікуди не зникаю. Романи та збірки віршів видаляти не збираюсь, сторінку – теж. Щоп’ятниці, о 12:00, виходять оновлення мого четвертого роману і третьої збірки віршів.  Коли я закінчу виставляти цей роман, буде появлятись наступний і ще один, усього на п’ять розділів(він же і останній завершений, на сьогоднішній день). Також, у планах створити іще одну збірку, бо є іще чимало віршів, які не увійшли до жодного роману. Тому, хоча я більше не пишу, однак я нікуди не зникаю. Я щодня заходжу на сайт, перевіряю кількість переглядів, позначаю у календарі кожний сотий і рахую їх своїми маленькими перемогами. Я дякую Вам за них.

Нехай моє натхнення і бажання писати так і не повернулось. Нехай я стала більше часу приділяти своєму блогу, пишучи туди пости, але Букнет – це все-одно частина мого життя. Це етап, який допомагав мені боротись із трудностями, повірити у себе. Тепер же я мушу писати інший роман, реальний. Я повинна зробити усе, щоб моє життя стало подібним на казку. Я почала писати свій власний роман на руїнах, які сформувались за той час, поки я жила у романах та у “рожевих окулярах”. Я нарешті прокинулась і готова взятись за реальне життя. І щойно воно налагодиться, я впевненна, що знову повернусь у світ своїх романів. Але тепер, я повинна бути тут, у реальності!

… Не мучатиму Вас більше своєю філософією. Дякую за те, що Ви у мене є. Дякую, що зі мною. Із любов’ю та повагою, навіки Ваша Арія Вінкі!!! Я ♥ Вас!!!

Оригінал статті на Букнет: Кінець місяця, новий сезон і наслідки…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу