Кількість прочитаних книжок стане одним із обов’язкових показників ефективності для співробітників…

Кількість прочитаних книжок стане одним із обов’язкових показників ефективності для співробітників…

У приміщенні ДК «Укроборонпром» відкрився стенд для буккросингу, і співробітники концерну тепер можуть долучитися до популярної традиції обміну книжками, а, крім того, кількість прочитаних книжок стане одним з обов’язкових показників ефективності для співробітників «Укроборонпрому» в 2021 році, заявив генеральний директор концерну Юрій Гусєв. Про це повідомляє interfax.com.ua.

«У концерні впроваджується система KPI — і саме читання книжок має стати одним із ключових показників ефективності для нас. Вірю, це допоможе нашій команді досягати більшого», — наводить слова Гусєва пресслужба «Укроборонпрому» в четвер.

Згідно з інформацією, стенд буккросингу вже наповнили відібраними радником голови «Укроборонпрому» Валерієм Пекарем книжками різних жанрів і видавництв.

«Ідея цього проєкту не в тому, що концерн просто купив цікаві книжки і їх можна взяти почитати, а в тому, що можна приносити свою вже прочитану літературу і брати натомість якусь нову. Пам’ятайте, той, хто читає книжки, керує тими, хто їх не читає, а лише дивиться телевізор», — зазначив Пекар.

У прес-службі концерну розповіли, що ініціатива викликала значний інтерес серед співробітників «Укроборонпрому». Деякі з них знайшли на стенді книжки, які давно хотіли прочитати, і розповіли про свої смаки.

Ідея буккросингу полягає в тому, що людина, прочитавши книжку, залишила її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший зміг цю книжку знайти та прочитати. Той, у свою чергу, має повторити процес. У такий спосіб книжки «подорожують» від одного читача до іншого.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Кількість прочитаних книжок стане одним із обов’язкових показників ефективності для співробітників…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"