Кілька фактів про героїв

Кілька фактів про героїв

Кілька фактів про героїв

Вітаю! 

Головною героїнею, як бачите з назви, є Есмі Родд. Це молода сімнадцятирічна дівчина, яка живе в повній родині. Її батько – дуже впливова людина у магічному світі, бо займає піст міністра магії. Саме він винудив доньку вступити до Академії, не прислухаючись до її бажання навчатися з коханим хлопцем, який поступав на звичайного інженера.

Братів та сестер не має.

Дівчина полюбляє багато подорожувати, вивчати щось новеньке, слухати поп-музику та до нестями обожнює жаб. Улюблена страва – сирники.

Терпіти не може залишатися наодинці, особливо в ночі, та піццу.

Райан Фоллз

Живе в великій родині. Має двох старших братів, один з яких визвався працювати наглядачем факультета, щоб слідкувати за молодшим братом. Та молодшу сестру, до котрої він ревнує батьків.

Райан полюбляє бути в центрі компанії, дуже відкритий та активний хлопець. Обожнює активний відпочинок, комп’ютерні ігри та морепродукти.

Терпіти не може, коли люди роздивляються його родиму пляму у вигляді трикутника.

Тіффані Глурр

Харизматична яскрава блондинка, яка не звикла до того, щоб їй в цьомусь відмовляли. Її батіки працюють під керівництвом батька Есмі, тому просили не нариватись на неприємності з нею.

Дівчина прискипливо дивиться за своєю зовнішністю та знає всі модні новинки, які регулярно оновлюються в її шафі. Вона полюбляє бути в центрі уваги та ненавидить програвати.

 

Дженні Вайт.

Сором’язлива подруга Тіффані. Виховувалась лише мамою, яка її рано народила від нерозділеного кохання. Братів, сестер не має.

Полюбляє готувати, малювати та їсти солодощі. Не може терпіти підвищену до себе увагу.

Напишіть в коментарях, чи схожі вони з тими, кого ви уявили під час прочитання роману 🙂

Оригінал статті на Букнет: Кілька фактів про героїв

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"