Кілька фактів про героїв

Кілька фактів про героїв

Кілька фактів про героїв

Вітаю! 

Головною героїнею, як бачите з назви, є Есмі Родд. Це молода сімнадцятирічна дівчина, яка живе в повній родині. Її батько – дуже впливова людина у магічному світі, бо займає піст міністра магії. Саме він винудив доньку вступити до Академії, не прислухаючись до її бажання навчатися з коханим хлопцем, який поступав на звичайного інженера.

Братів та сестер не має.

Дівчина полюбляє багато подорожувати, вивчати щось новеньке, слухати поп-музику та до нестями обожнює жаб. Улюблена страва – сирники.

Терпіти не може залишатися наодинці, особливо в ночі, та піццу.

Райан Фоллз

Живе в великій родині. Має двох старших братів, один з яких визвався працювати наглядачем факультета, щоб слідкувати за молодшим братом. Та молодшу сестру, до котрої він ревнує батьків.

Райан полюбляє бути в центрі компанії, дуже відкритий та активний хлопець. Обожнює активний відпочинок, комп’ютерні ігри та морепродукти.

Терпіти не може, коли люди роздивляються його родиму пляму у вигляді трикутника.

Тіффані Глурр

Харизматична яскрава блондинка, яка не звикла до того, щоб їй в цьомусь відмовляли. Її батіки працюють під керівництвом батька Есмі, тому просили не нариватись на неприємності з нею.

Дівчина прискипливо дивиться за своєю зовнішністю та знає всі модні новинки, які регулярно оновлюються в її шафі. Вона полюбляє бути в центрі уваги та ненавидить програвати.

 

Дженні Вайт.

Сором’язлива подруга Тіффані. Виховувалась лише мамою, яка її рано народила від нерозділеного кохання. Братів, сестер не має.

Полюбляє готувати, малювати та їсти солодощі. Не може терпіти підвищену до себе увагу.

Напишіть в коментарях, чи схожі вони з тими, кого ви уявили під час прочитання роману 🙂

Оригінал статті на Букнет: Кілька фактів про героїв

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"