Кілька слів і від мене

Кілька слів і від мене

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації, яка зараз склалася на Букнеті.

І когось звинувачувати, що підняв цю тему – ну не я б написала, то хтось інший? Можна зрозуміти позицію адміністрації сайту – модератори не встигають читати велику кількість творів, що з’являються тут щодня, але якби це нам пояснили, то, може б, і не було такого обурення. Адже в правилах сайту не сказано, що жодне згадування слова “війна” чи “АТО” – це те ж саме, що самогубство  для твору ( до речі за слово “самогубство” у переносному значенні в анотації мене теж блокували раніше)).

Це я про те, що можливо, можна було б знайти вихід. наприклад, автори-добровольці могли на волонтерській основі переглядати нові твори, що з’являються на сайті і у випадку порушення правил Букнету повідомляти техпідтримку. Або придумати якийсь інший варіант. Я думаю, якби всі спільно влаштували мозковий штурм, то дійшли б консенсусу.

Але от мені пишуть, що я можу попросити інших авторів не йти з порталу – і вони залишаться. Як мені здається, я не маю такої сили. Я можу сказати тільки за себе – що поки що залишаюся тут, бо маю певну відповідальність перед читачами і повинна завершити незакінчені книги. А далі буде видно. 

А зупинити інших авторів міг би, можливо, не мій блог, а блог від адміністраторів. де було б висловлене їхнє бачення цієї проблеми і намічені шляхи виходу з кризи. Ну мені б дуже хотілося б, щоб якісь шляхи все-таки були і вони влаштували б усіх.

От, мабуть, поки що і все, що я хотіла б сказати. Прошу вибачення, якщо когось розчарувала тим, що не беру на себе роль Жанни д’Арк ( з одного боку) або не видаляю свій флешмоб, щоб зам’яти ситуацію ( з іншого). Чому я б хотіла, щоб той допис залишився, хай навіть і більшості тих творів вже немає?

Та просто тому, що насправді тема війни чи тих людей, які воювали, є в дуже багатьох авторів. Цього нема в анотації чи в тегах – це не значить, що цього немає в самому тексті. У мене, наприклад, у романі “Завтра буде вчора” теж є згадки про війну, і головний герой служив в АТО. Але книга не видалена, є комерційною і має безліч гарних відгуків читачів, довгий час була першою в жанрі “Містика, жахи”.

Тобто, як казали в серіалі “Твін Пікс”, “Не всі сови є тим, чим здаються”.

Тепер уже точно крапка))

Оригінал статті на Букнет: Кілька слів і від мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Коментарі

20:27:50, 01 Бер 2021 | КТГорошко

Недолуга спроба.
Дії адміністрації з приводу творів про АТО – це лише фінал всіх інших маніпуляції, які присутні на тій помийці. Й робити вигляд, що цього немає – типова толєрастична помилка. “Я ж не стріляв… я ж не палив… я ж не бачив…” – вічна тема. Якщо Ви їдете в кузові машини з лайном у білій сукні й вам вдається не забруднитися – ви все одно їдете в машині з лайном.
Звичайно, ви за деякий час зістрибнете з цієї машини й сукня буде так само біла, але тим, хто зістрибнув трохи раніше, все одно буде здаватися, що від Вас тхне.

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"