Ксенія Чейз. Сила кохання

Ксенія Чейз. Сила кохання

Ксенія Чейз. Сила кохання

Перший репортаж

Доля жінки у сучасному світі не є такою легкою, як може видаватись на перший погляд. Навіть тоді, коли є впевненість у завтрашньому дні. Доля приготувала Мег неабиякий подарунок у вигляді її першого репортажу. Саме цей момент стане переломним для безтурботної та норовливої красуні.

Труднощі життя племен Африки, небезпека дикої природи та її неймовірна краса неабияк вплинули на стосунки з лікарем Камероном. Бен – доброволець, який ризикує своїм життям заради спасіння інших та на дух не переносить лицемірство й брехню. Чи зможе кохання об’єднати двох кардинально різних людей?

Книга сповнена гумору, легкого авантюризму, “дикої” романтики серед пустель та ритуалів, що доповнюють і так неймовірну атмосферу! 

Хромоножка

У кожного з нас хоч раз в житті було бажання щось комусь довести. Навіть собі. Та на жаль, не всі можуть похвалитись позитивним досвідом. Тому Енді досить складний персонаж і дуже цінний.

Вона уособлює кожного, хто прочитав цю книгу. Кожного, хто відчував біль на своїй шкірі. Кожного, хто боїться довіряти та кохати. Ен вчить нас вірити в добро, всупереч жорстокій реальності. Вчить радіти кожному дню і бачити його насичені барви не крізь призму свого болю. Енді вчить нас пробачати, щоб насолоджуватись життям на повну.

Ця книга змушує поглянути на життя під зовсім іншим кутом і замислитись про силу переконань та віру у щастя!

Шанс на життя

Завжди потрібно боротись до кінця! Боротись за життя і за кохання! За своє право на щастя. Навіть якщо боротись доведеться з власними переконаннями.

Здається, на що може скаржитись принцеса, у якої є все? Послужливі лакеї, постійні бали та чарівні принци навкруги… Та життя – театр. І за лаштунками набагато більше драми, ніж на сцені!

Родріго та Кароліна пройшли складний та тернистий шлях, сповнений ненависті, жаги збагачення та людської підлості. Та кінцевий результат був вартий усіх страждань. Адже вони отримали довгоочікуваний шанс на щастя, кохання та сімейний затишок. Шанс на життя!

Коханець нареченої

Про книгу коротко можна сказати так – інтригуюче, захоплююче і не залишить нікого байдужим. Ця книга вчить вірити в добро та справжнє кохання.

Після історії Кайлі та Метта у мене залишився такий приємний присмак, наче від дорогого вина. Коли ти вже знаєш, чим усе завершиться, але не можеш припинити перечитувати знову і знову. І кожен раз як вперше закохуватись у мужність та впевненість Метта чи в таку дитячу безпосередність Кайлі.

У кожної людини доля визначена наперед. І якщо усе пішло не так… Якщо здається, що життя втратило сенс і відчай огорнув цілком… Якщо перед вівтарем звинувачують у зраді… Потрібно уважніше придивитись до “Коханця” нареченої! Може він і є – доля?

Дитя гріха

Життя Анни з народження було сповнене інтриг і таємниць. З одного боку – вимоги братів та батька, підступні й заздрісні подруги, що здатні на все заради власної вигоди. З іншого боку – таємничий та шалено привабливий Деміан Харлоу, що покорив її з першої зустрічі. Та хіба справжнє кохання може бути безхмарним?

Ця книга про боротьбу і силу віри. Про невтомну впертість й мужність Анни Метьюз, коли справа стосується її близьких людей. Про те, що потрібно давати другий шанс, бо усі ми вміємо помилятись.

Ця книга є дуже особливою для мене, люба Ксеніє! Саме “Дитя гріха” привела мене на Букнет. Саме вона є вагомим поштовхом для мого власного творчого початку!

Усі ці книги зовсім різні, на перший погляд. Та всіх їх об’єднує лише одне – сила кохання та неймовірно талановита Ксенія Чейз! 

З накращими побажаннями,

Kate Mag!

Оригінал статті на Букнет: Ксенія Чейз. Сила кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"