Краєзнавиця Галина Данильчук стала лауреатом премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі…

Краєзнавиця Галина Данильчук стала лауреатом премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі…

Комітет із присвоєння премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі охорони культурної спадщини краю своїм рішенням відзначив авторку книжок «Рівне у долях його мешканців», співавторку видання «Рівне на межі тисячоліть», старшу наукову співробітницю Рівненського обласного краєзнавчого музею Галину Данильчук (на знімку).

Про це повідомляє golos.com.ua.

Пані Галина багато років досліджує історію Рівного та його мешканців: і знаних рівнян, і менш відомих, чиї долі тісно переплелися з історією обласного центру. До початку пандемії Галина Данильчук з однодумцями щороку організовувала в Рівному унікальну подію «Свято однієї вулиці». Долучилася до організації понад сотні різноманітних виставок. Активна учасниця загальноукраїнського заходу «Музейні гостини» — свята, яке впродовж багатьох років улаштовує Рівненський обласний краєзнавчий музей до Міжнародного дня музеїв.

Окремою сторінкою професійної біографії Галини Данильчук є краєзнавчі читання «Згадаймо разом». Упродовж останніх десяти років краєзнавиця займається пошуком та популяризацією матеріалів про життя та діяльність родини травознавців Носалів. За її ініціативи 2001-го в Рівному встановили пам’ятний знак Михайлу Носалю, а 2004-го йому присвоїли звання «Почесний громадянин Рівного».

Нагадаємо, що премія імені Ігоря Свєшнікова — відомого вченого, доктора історичних наук, дослідника Поля Берестецької битви вручається щорічно з 2006-го за значні досягнення в галузі охорони культурної спадщини Рівного та області. У грошовому еквіваленті — це 10 тисяч гривень.

Юлія ВАСИЛЕНКО-СЛОБОДЕНЮК, керівник відділу пресслужби Рівненської обласної ради

Фото Олександра ХАРВАТА

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Краєзнавиця Галина Данильчук стала лауреатом премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Коментарі

16:49:30, 11 Лип 2021 | Наталія

Ігор Свєшніков – справжній патріот України!
На жаль нині таких археологів та істориків на Рівненщині навіть не видно. Є ті хто майструють драккари Гунгніри, пропагують окультну Оствицю, розкручують інтерес до носіїв чорної магії князів Любомирських, імітують дослідження та науку.
В дії залишились переважно прихильники ідей “карамзіна” та “толочка”, які поклоняються московським фальшивим літописам, та називають це наукою.
А є ще ті, які пливуть по течії політичного замовлення…
Про це у статті “Історичні реконструкції у гібридній війні проти України” – https://www.novasich.top/?p=8309

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"