Краків знову співає українських пісень

Краків знову співає українських пісень

Перший постпандемічний концерт відбувся всередині червня на відкритому майданчику української книгарні-кав’ярні «Нитка» („Nić”). Після річної перерви композиції українських виконавців зазвучали у виконанні «Creative Group M», до яких мали змогу долучитися всі охочі поспівати. Про це повідомляє nasze-slowo.pl.

Організаторами  вечорів української пісні у Кракові є молоді люди з України, закохані в пісню та мову. Ініціатива була започаткована 3 роки тому, за цей час із «Creative Group M» заспівало близько 50 людей. Зараз, після річної перерви, у групі залишилися найактивніші. Це своєрідний новий старт. Але, судячи з позитивної і радісної атмосфери, що панувала на вечорі, відновлення відбудеться швидко. Звісно, якщо не буде нових карантинних обмежень.

Цього разу від «Creative Group M» у концерті грали і співали Олена Сидорак, Ольга Менько, Дастін Щур, Андрій Варуша, Іван Константіновський, Моніка Кравчик, Катерина Стасюк. До них долучилися і нові люди: Мирослава Ружевич та Дмитро Редко. Були і запрошені виконавці, які виступають самостійно. Це молодий співак, котрий наразі воліє називатися сценічним іменем Цукровий Кіт і виконує свої авторські пісні. Також хорошим рівнем музикування і співу потішили подружжя – Олександра і Дмитро Мазури, виконавець Вадим Трусихин.

У розпалі вечора почався дощ, але навіть це не стало перешкодою. Коли парасольки перестали рятувати, тісніше зробилося під тентом. Але вечірка від цього стала ще більш «родинною» і приятельською. Цього вечора Олена Сидорак, ініціаторка і організаторка групи, святкувала свій день народження.

Ініціатива «Creative Group M» є відкритою для всіх. Єдина умова виступів – пісня має звучати українською мовою. Контактуватися з організаторами групи можна через сторінку групи на ФБ.

Фото авторки статті

Cвітлана Лагуз

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Краків знову співає українських пісень

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"