“Кохання – це я” також)

“Кохання – це я” також)

“Кохання – це я” також)

ВІтаю всіх)

Автор відомого вислову “Кохаймося, бо ми того варті” Д. Яневський якось сказав в одному з інтерв’ю:

” Я розумію, що жінка – це містична істота, і що я на верхніх щаблях своєї свідомості наближаюся до нижніх щаблів свідомості жінки. В цьому сенсі я жінковед та жінколюб. Але зрозуміти містику неможливо. А містика жінки в тому, що вона є центром життя, змістом цього життя”.

Вирішила додати до цього чудового вислову уривок зі свого роману “Зупини мене”:

– Сину, благословляти зараз будемо чи до завтра зачекаємо?

– Коли всі вже й так тут… – знизав плечима Юрій.

– І то вірно. Твої хресні також тут, кликати не треба. То я по образ йду, а ви далеко не відходьте, щоб не шукала.

Люся від несподіванки трусонула головою.

– Ми що – одружуватися будемо?

– Заперечуєш?

Вона? Та ніколи в житті! Але ось так – прямісінько з трейлера… Хоча, яка різниця, коли вони й так разом. Краще одразу пройти всі формальності та зі спокійною душею…

– А весілля коли? – запитала для ясності, та Юрко раптом почав сміятися, та ще й так заразливо, що всі навколо також розреготалися. Невже підслуховували? Та дівчині було байдуже. Люся вперше бачила цього чоловіка настільки відкритим та розслабленим.

– Люди! Я кохаю цю жінку понад життя! Всі чули?

– Не глухі! – озвалися гості. – Де Орина? Скільки можна людей голодними тримати?

– Йду вже, йду! – проштовхалася жінка крізь натовп. Стала перед Люсею та Юрієм, що схилили голови, перехрестила та урочисто промовила: – Нехай вас Господь благословить! І я благословляю!

         – Весілля за кордоном буде? – раптом хтось запитав у притихлому натовпі.

          – Буде, – голосно відповів Фомин.

          – Тоді чого стоїмо? Сідаємо, поки годують!

Опівночі засватана в прямому сенсі падала з ніг, проте гості ще веселилися. Та її коханий завжди відчував, що Люсі потрібно в цю хвилину. Він тихо перемовився з Ориною Опанасівною, підхопив Люсю на руки та поніс до хати, переступивши через декілька порогів. Роздягав її повільно та ніжно, а потім вклав на ліжко з високою периною та вишитими подушками. Дівчина ніколи не бачила такого. Вона почувалася справжньою… Не синьйорою, ні, й навіть не панею, а коханою жінкою Юрка Фомина – справжнього чоловіка.

Приємної неділі всім!

Софія

Оригінал статті на Букнет: “Кохання – це я” також)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Інтереси України потребують закону про ембарго на імпорт книг із РФ…

Нині знову дискутується питання про цілковите припинення або значне обмеження ввезення до України книжок із РФ, що відповідало би інтересам нашої держави, пише ukrinform.ua.

Таке переконання висловив

Українська ілюстраторка отримала золото на IJungle 2020 Illustration Awards

Українська ілюстраторка Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards. Про це повідомляється на офіційній сторінці премії у фейсбуці.

Острозькій Біблії – 440 років. У передмові Московської Біблії використали текст…

Виповнилося 440 років із часу появи Острозької Біблії – унікального видання, що справило помітний вплив не лише на розвиток української культури, а й культури інших народів, які користувалися церковносл

Перейти до блогу