“Кохання – це я!” Моя черга)

“Кохання – це я!” Моя черга)

“Кохання – це я!” Моя черга)

Привіт, мої хороші!

 Хочу сказати, що дійсно згодна з цією чудовою цитатою, тому що для щастя потрібно всього лиш небагато 🙂

Ось і настала моя черга взяти участь у романтичному флешмобі від Дашуні Новіцької!

*дякую їй за такий чудовий арт до моєї історії*❤

Ну, і за традицією, додам найперший романтичний уривок з книги “Змушені:Вокаліст”:

 

“— Ти граєш, так? Я ж точно знаю, що твої відчуття та почуття мені кажуть протилежне. Може, ми просто перестанемо брехати собі? — знову шепоче Марк, прищурюючи очі. Та раптом він починає цілувати мене ще з більшим напором, якого я від нього, чесно кажучи, не очікувала. Навіть противитись недобре, коли тобі цим цілунком кидають виклик. А я з тих, хто завжди стоїть до кінця! В усьому. Тому, я повинна відповідати ще з більшим натиском.

Довгоочікуваний дощ ллється несподівано, так, ніби хоче повністю полити цю суху землю. Вітер стає ще злішим: тріпає одяг, волосся, дряпає шкіру, але ми дружно не звертаємо на ці катаклізми увагу.

Здається, цілуємось ми нерозважливо, забувши про те, що всього лиш хочемо зберегти конспірацію перед «об’єктом». Поцілунок був схожий на неабияку боротьбу двох ідіотів, які все-таки дориваються одне одного, бо кожен з них бажає приспати пильність іншого. Зате, тут же пропадає відчуття прохолоди, і стає дуже тепло, а трохи пізніше навіть жарко.

— Ти мене вирішила приручити, відьмо? — через декілька хвилин, в перерві, тихо питає Соколовський, змусивши мене радісно кивнути, щоб знову так сильно обійняти гидкого Марка і зламати йому усі ребра. Ребра йому зламати не виходить, але обіймати — так, наприклад, ті самі плечі, за якими я вже давно спостерігаю, і кудись з цим усім падати, падати, падати…

Моя голова ще ніколи в житті так не крутилась. Мені й, справді, здається, що я — особиста відьма Марка, полунична, малинова, апельсинова — неважливо яка. Просто відьма! І просто зобов’язана бути поруч з ним та робити його щасливішим.”

Усім добра та печеньок)

Муа❤

 

Оригінал статті на Букнет: “Кохання – це я!” Моя черга)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"