Кохання – це не просто.

Кохання – це не просто.

Кохання – це не просто.

У переддень свята Дня святого Валентина усі відчувають певний настрій. Хтось позитивний, радісний, веселий, а хтось негативний. Для когось, цей день є символом теплих почуттів, взаємної любові, або пошуків такої. Для когось, він нагадує про розбите серце, поранену душу і зневіру у коханні. Усі по-різному ставляться до Дня святого Валентина, але байдужих немає. У цей день кожний з нас замислюється, а що ж таке кохання? І для кожного відповідь буде різна. Яка б вона не була, але в те, що кохання існує вірять усі. У житті нам дається шанс, або й кілька  випробувати силу шалених почуттів та відчути “крила”, які піднімають над землею. Хтось летить на них, а хтось втрачає. Не варто жаліти про те, що колись ти літав, а потім боляче розбився об землю. Варто згадувати лише саме відчуття закоханості. А хто його ще не відчув, то не варто боятись – це прекрасно! Краще кохати і втратити, ніж не кохати взагалі, тому не бійтесь раз за разом поринати у це почуття з головою та не припиняйте пошуків. Пам’ятайте, що кохання завжди ходить десь поруч, просто треба вміти його розгледіти за метушливою суєтою буденного життя.

                                                 Пропоную вашій увазі і своє оповідання із цієї збірки

                                                                              «Не святий Валентин»

                                                            

Анотація до оповідання:

Що робити коли ти ненавидиш День святого Валентина? Причина? Їх багато, але всі вони сплітаються у декілька закономірностей. Саме сьогодні у мене День народження і нічого хорошого, ніколи не трапляється, навпаки – жди біди. Святий завжди, ніби знущається наді мною та приносить одні неприємності. Думаю – це через те, що названий у його честь. Мститься, мабуть. А ще робота експетрта – криміналіста додає жару, підкидуючи щороку “нові подарунки”. Радує лише те, що саме цього дня я зустрів її – ту, що теж страждає від мстивого Валентина. Може це доля?

Зі святом усіх!

                                                                ЧИТАТИ ОПОВІДАННЯ 

Оригінал статті на Букнет: Кохання – це не просто.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"