Кохання – це не просто.

Кохання – це не просто.

Кохання – це не просто.

У переддень свята Дня святого Валентина усі відчувають певний настрій. Хтось позитивний, радісний, веселий, а хтось негативний. Для когось, цей день є символом теплих почуттів, взаємної любові, або пошуків такої. Для когось, він нагадує про розбите серце, поранену душу і зневіру у коханні. Усі по-різному ставляться до Дня святого Валентина, але байдужих немає. У цей день кожний з нас замислюється, а що ж таке кохання? І для кожного відповідь буде різна. Яка б вона не була, але в те, що кохання існує вірять усі. У житті нам дається шанс, або й кілька  випробувати силу шалених почуттів та відчути “крила”, які піднімають над землею. Хтось летить на них, а хтось втрачає. Не варто жаліти про те, що колись ти літав, а потім боляче розбився об землю. Варто згадувати лише саме відчуття закоханості. А хто його ще не відчув, то не варто боятись – це прекрасно! Краще кохати і втратити, ніж не кохати взагалі, тому не бійтесь раз за разом поринати у це почуття з головою та не припиняйте пошуків. Пам’ятайте, що кохання завжди ходить десь поруч, просто треба вміти його розгледіти за метушливою суєтою буденного життя.

                                                 Пропоную вашій увазі і своє оповідання із цієї збірки

                                                                              «Не святий Валентин»

                                                            

Анотація до оповідання:

Що робити коли ти ненавидиш День святого Валентина? Причина? Їх багато, але всі вони сплітаються у декілька закономірностей. Саме сьогодні у мене День народження і нічого хорошого, ніколи не трапляється, навпаки – жди біди. Святий завжди, ніби знущається наді мною та приносить одні неприємності. Думаю – це через те, що названий у його честь. Мститься, мабуть. А ще робота експетрта – криміналіста додає жару, підкидуючи щороку “нові подарунки”. Радує лише те, що саме цього дня я зустрів її – ту, що теж страждає від мстивого Валентина. Може це доля?

Зі святом усіх!

                                                                ЧИТАТИ ОПОВІДАННЯ 

Оригінал статті на Букнет: Кохання – це не просто.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"