Кохання, самотність і паралельні світи))

Кохання, самотність і паралельні світи))

Кохання, самотність і паралельні світи))

Час від часу серед авторів спалахують дискусії – чи не надто багато на сайті книг про кохання? Проте якщо узяти твори всесвітньо відомих письменників, навіть коли це жанри далекі від любовних, то все одно та чи інша романтична лінія майже в усіх є. Звичайно, робити історію кохання самоціллю – коли в творі тільки “страждання-зітхання” – і нічого більше: ні цікавої інформації, ані тобі гумору чи пригод – це, може, й не найкраща ідея. Проте і писати твір, у якому немає жодного натяку на особисті стосунки – це наче викреслювати з життя певні моменти, позбавляти його яскравих відтінків. Хоча, хтось любить кольорові фільми, а хтось – і чорно-білі, так що читач у будь-якому разі й на будь-яку книгу знайдеться. І все одно моя думка така – про кохання писати треба, бо воно, значною мірою, є рушійною силою багатьох життєвих подій.

У мене так сталося з романом “Завтра буде вчора”

Колись давно, ще у дитинстві, я прочитала фантастичну повість про людей, які не пішли з усіма іншими в новий рік, а залишилися в старому. Вже не пам’ятаю ні назви, ні автора, знаю лише, що це був російський письменник. І от ця історія мене так зачепила і застрягла в пам’яті, що я досі дуже яскраво пам’ятаю свої емоції від її читання і те, як уявляла той світ, яким чином там усе влаштовано, щось додумувала з того, що автор не описав… А через багато років прочитала фантастичний трилер Макса Кідрука “Доки світло не згасне назавжди”, і так у мене ці дві книги наклалися одна на іншу, що виник задум для свого власного роману. 

Ця книга створювалася досить непросто. Перший варіант, незакінчений, я видалила з Букнету, а потім почала писати заново. Втім, не шкодую про затрачені зусилля, бо книга отримала безліч схвальних відгуків від читачів, які відзначали несподівані повороти сюжету та неочікувану розв’язку))

І хоча ця книга більше про самотність і пошуки себе у великому світі, де людина часто почувається чужою і нікому не потрібною – та романтична лінія тут теж є. Тому що кожному хочеться знайти вихід із тунелю, виправити свої помилки і зустріти саме ту людину, котра призначена нам долею. Тільки іноді для цього доведеться зробити не одну спробу почати все спочатку…

Сподіваюся, всі читачі, хто уже прочитав мій фентезійно-містичний роман, і хто ще тільки збирається це зробити, зможуть отримати відповідь на якісь свої важливі питання, а можливо, і натхнення для написання своєї неповторної  історії. Я буду тільки рада, якщо у вашій уяві завдяки моїй книзі створиться власний фантастичний світ.

До речі, сьогодні на роман “Завтра буде вчора” діє знижка 15 відсотків! Якщо ви давно збиралися його прочитати, то зараз гарна нагода придбати книгу за зниженою ціною. Не пропустіть її! 

Оригінал статті на Букнет: Кохання, самотність і паралельні світи))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"