Космічна новинка!!!

Космічна новинка!!!

Космічна новинка!!!

Привіт, мої любі читачі! Я обожнюю нічне зоряне небо, можу годинами стояти задерши голову, витріщаючись на зорі)) Це такий особливий момент натхнення, небо надає мені сили. Одного разу, милуючись зорями, я відчула цих двох. Важко навіть пояснити, як це сталося. Мені давно здавалось, що ну не можемо ми бовтатися самотніми у космосі серед мільярду зірок, ми точно не самі в цьому Всесвіті, що десь там, в далекому куточку галактики хтось так само вміє сміятись, сумувати та щиро кохати. І я стала бачити цю історію уві сні.

Вони народилися на різних планетах.

Їй з дитинства прищеплювали почуття громадянського обов’язку, критерії високої моралі, відповідальності та самопожертви заради цілей та ідеалів Великої Імперії.

Йому не прищеплювали нічого, від самого дитинства він навчався виживати сам, він став волоцюгою та контрабандистом, і єдине правило за яким він жив – це відсутність будь-яких правил.

Обидва вони були такими різними, вона солдат, він пірат, але зустрівшись – вже не змогли розлучитися.

Він дав їй свободу та показав, що світ набагато багатогранніший та яскравіший, ніж вона собі уявляла.

А вона навчила його залишатися відданим … своєму єдиному коханню.

Ця історія трапилася в далеких глибинах космосу та продовжується досі. Варто лише підняти очі в нічне зоряне небо та відчути цих двох.

Завтра ввечері о 18:00 щиро запрошую Вас поринути разом з нами у ці неймовірні пригоди! Обіцяю, після того, як Ви дізнаєтесь цю історію Ви будете дивитися на зорі інакше, думаючи про К’яру та Скай Ровера!)

Обкладинка від Дар’я Новицька

 

Оригінал статті на Букнет: Космічна новинка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"