Космічна новинка!!!

Космічна новинка!!!

Космічна новинка!!!

Привіт, мої любі читачі! Я обожнюю нічне зоряне небо, можу годинами стояти задерши голову, витріщаючись на зорі)) Це такий особливий момент натхнення, небо надає мені сили. Одного разу, милуючись зорями, я відчула цих двох. Важко навіть пояснити, як це сталося. Мені давно здавалось, що ну не можемо ми бовтатися самотніми у космосі серед мільярду зірок, ми точно не самі в цьому Всесвіті, що десь там, в далекому куточку галактики хтось так само вміє сміятись, сумувати та щиро кохати. І я стала бачити цю історію уві сні.

Вони народилися на різних планетах.

Їй з дитинства прищеплювали почуття громадянського обов’язку, критерії високої моралі, відповідальності та самопожертви заради цілей та ідеалів Великої Імперії.

Йому не прищеплювали нічого, від самого дитинства він навчався виживати сам, він став волоцюгою та контрабандистом, і єдине правило за яким він жив – це відсутність будь-яких правил.

Обидва вони були такими різними, вона солдат, він пірат, але зустрівшись – вже не змогли розлучитися.

Він дав їй свободу та показав, що світ набагато багатогранніший та яскравіший, ніж вона собі уявляла.

А вона навчила його залишатися відданим … своєму єдиному коханню.

Ця історія трапилася в далеких глибинах космосу та продовжується досі. Варто лише підняти очі в нічне зоряне небо та відчути цих двох.

Завтра ввечері о 18:00 щиро запрошую Вас поринути разом з нами у ці неймовірні пригоди! Обіцяю, після того, як Ви дізнаєтесь цю історію Ви будете дивитися на зорі інакше, думаючи про К’яру та Скай Ровера!)

Обкладинка від Дар’я Новицька

 

Оригінал статті на Букнет: Космічна новинка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Найактуальніші конкурси, можливості та резиденції для письменників й перекладачів

Пандемія — не привід не подаватися на конкурси, премії, а навіть навпаки – хороша можливість для тих, хто довго збирався, але так і не наважився. Так, ви точно вже не встигнете подати с

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"