Копняки для героїв Холод Влади

Копняки для героїв Холод Влади

Копняки для героїв Холод Влади

Всім привіт! Сьогодні ділитимусь враженнями про роман Холод Влади «Вісім бажань»

Починаючи читати «Вісім бажань» я очікувала певної ностальгії. Але не тут-то було. Виявилось, що це набагато складніший роман. Та й герої… як на мене, дуже суперечливі.

У кожного своя доля і проблеми, які так чи інакше привели до створення чату FYR. На початку герої мене відверто дратували. У віртуальній реальності вони класні, веселі, дружні, а в житті жорстокі по відношенню до близьких. На прикладі того ж Діми – приховані месенджери, таємні чати, голосові повідомлення іншій… Це стосунки на межі зі зрадою, або ж банальна неповага до людини, яка тебе кохає.  Марі – не краща. Якого біса ти шлеш свої фотки майже жонатому хлопцю?

Згодом ти поринаєш все глибше в їхню павутину, дізнаєшся про скелети у шафах, пізнаєш кожного з героїв і потроху починаєш перейматися за кожного з них. Але це не означає, що градус напруги спадає! Навпаки, інколи деяким хочеться заліпити добрячого копняка))

Особисто мене роман підштовхує вкотре подякувати долі, що я можу насолоджуватися кожною миттю РЕАЛЬНОГО життя.

З плюсів – свіжа ідея. Такого на Букнет ще не було. Дуже закручений сюжет, бо долі аж восьми людей переплітаються в один вузол. Герої, які викликають емоції. Позитивні, негативні – не важливо. Головне, що вони не залишають читача байдужим.

З мінусів – мені важко читаються самі переписки. До цього треба звикнути.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Копняки для героїв Холод Влади

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"